Branislava Deleja zvolili za 1. viceprezidenta Svetovej asociácie olympijských zberateľov

LOS ANGELES 10. september (bde) - Od 6. - 9. septembra sa v Los Angeles konalo 24. medzinárodné stretnutie olympijských a športových zberateľov z celého sveta. Minulý rok takéto podujatie hostila Bratislava a SOV bol spoluorganizátorom podujatia so Slovenskou spoločnosťou olympijských a športových zberateľov.

 

V sobotu 8. septembra sa konalo valné zhromaždenie Svetovej asociácie olympijských zberateľov (AICO je organizácia, uznaná Medzinárodnmý olympijským výborom), na ktorom prebehli aj voľby do exekutívy AICO. Vo voľbách kandidoval aj predseda Slovenskej spoločnosti olympijských a športových zberateľov Branislav Delej, ktorý bol v posledných štyroch rokoch členom exekutívy a zastával v neju funkciu pokladníka. Teraz bol Delej opäť zvolený do exekutívy na 4-ročné obdobie, pričom vykonáva funkciu 1. viceprezidenta.

Autor: (bde)

ZOSTÁVA DO Olympijských hier v Tokiu 2020

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X