Branislava Deleja zvolili za 1. viceprezidenta Svetovej asociácie olympijských zberateľov

LOS ANGELES 10. september (bde) - Od 6. - 9. septembra sa v Los Angeles konalo 24. medzinárodné stretnutie olympijských a športových zberateľov z celého sveta. Minulý rok takéto podujatie hostila Bratislava a SOV bol spoluorganizátorom podujatia so Slovenskou spoločnosťou olympijských a športových zberateľov.

 

V sobotu 8. septembra sa konalo valné zhromaždenie Svetovej asociácie olympijských zberateľov (AICO je organizácia, uznaná Medzinárodnmý olympijským výborom), na ktorom prebehli aj voľby do exekutívy AICO. Vo voľbách kandidoval aj predseda Slovenskej spoločnosti olympijských a športových zberateľov Branislav Delej, ktorý bol v posledných štyroch rokoch členom exekutívy a zastával v neju funkciu pokladníka. Teraz bol Delej opäť zvolený do exekutívy na 4-ročné obdobie, pričom vykonáva funkciu 1. viceprezidenta.

Autor: (bde)

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X