Časový harmonogram súťaží Slovákov na XIV. zimnom EYOF 2019 v Sarajeve a Východnom Sarajeve

 


Pondelok 11. februára
Snoubording:
10:00 Bjelašnica:
kvalifikácia slopestyle CH (Mlynček)

Zjazdové lyžovanie:

10:00 a 12:30 Jahorina: slalom D (Derfenyiová, Strachanová, Zimenová, Pavláková)

Beh na lyžiach:

10:00 Igman/Veliko Polje: 7,5 km klasicky D (Danielová, Klementová, Sivoková)

12:00 Igman/Veliko Polje: 10 km klasicky CH (Tilesch, Oravec)

Šorttrek:

10:05 hala Skenderija: 1500 m D (Rusnáková, Filipová)

Ľadový hokej:

15:00 hala Zetra: Fínsko - Slovensko
 

 

Utorok 12. februára

Snoubording:

9:30 a 12:20 Bjelašnica: semifinále a finále slopestyle CH (Mlynček?)

Zjazdové lyžovanie:

10:00 a 12:30 Jahorina: slalom CH (Baláž, Sanitrár, Lások, Botka)

Beh na lyžiach:

10:00 Igman/Veliko Polje: 5 km voľne D (Danielová, Klementová, Sivoková)

12:00 Igman/Veliko Polje: 7,5 km voľne CH (Tilesch, Oravec)

Biatlon:

10:00 Dvorišta: 7,5 km CH (Gregor, Koštial, Cesnek, Vološin)

13:00 Dvorišta: 6 km D (Kapustová, Horniaková, Hubačová, Vozárová)

Šorttrek:

10:05 hala Skenderija: 500 m D (Rusnáková, Filipová)

Ľadový hokej:

19:30 hala Zetra: Slovensko – Bielorusko

 

Streda 13. februára

Zjazdové lyžovanie:

10:00 a 13:00: Prača/Jahorina: slalom D (Derfenyiová, Strachanová, Zimenová, Pavláková)

Biatlon:

10:00 Dvorišta: 12,5 km CH (Gregor, Koštial, Cesnek, Vološin)

13:00 Dvorišta: 10 km D (Kapustová, Horniaková, Hubačová, Vozárová)

Krasokorčuľovanie:

13:00 hala Skenderija: krátky program D (Doboszová)

 

Štvrtok 14. februára

Snoubording:

9:00 Bjelašnica: kvalifikácia big air CH (Mlynček)

12:30 Bjelašnica: finále big air CH (Mlynček?)

Zjazdové lyžovanie:

10:00 a 13:00 Jahorina: slalom CH (Baláž, Sanitrár, Lások, Botka)

Beh na lyžiach:

10:30 Igman/Veliko Polje: kvalifikácia šprint klasicky D (Danielová, Klementová, Sivoková)

11:20 Igman/Veliko Polje: kvalifikácia šprint klasicky CH (Tilesch, Oravec)

13:00 Igman/Veliko Polje: finále šprint klasicky CH a D (???)

Krasokorčuľovanie:

13:00 hala Skenderija: voľné jazdy D (Doboszová)

Ľadový hokej:

13:00/17:00/20:30 hala Zetra: Slovensko - (???)

 

Piatok 15. februára

Zjazdové lyžovanie:

9:00 Bjelašnica: súťaž miešaných tímov (Slovensko)

Beh na lyžiach:

10:30 Igman/Veliko Polje: miešaná štafeta 4x5km (Slovensko)

Biatlon:

10:00 Dvorišta: miešaná štafeta 2x7,5km a 2x6km (Slovensko)

Šorttrek:

11:05 hala Skenderija: 1000 m D (Rusnáková, Filipová)

Autor: (SOŠV)

ZOSTÁVA DO Olympijských hier v Tokiu 2020

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X