Do vedomostnej súťaže SOV o olympizme pre verejnosť sa zapojilo 183 ľudí, 64 z nich dosiahlo 100-percentnú úspešnosť

BRATISLAVA 15. júna (SOV) - K tohtoročnému Olympijskému dňu (celosvetovo sa oslavuje 23. júna) vypísal Slovenský olympijský výbor prostredníctvom Slovenskej olympijskej akadémie tradičnú vedomostnú súťaž o olympizme nielen pre školy, ale premiérovo aj pre verejnosť. Po dobrých skúsenostiach sa všetky typy tejto vedomostnej súťaže realizujú online cez internet.

 

Do vedomostnej súťaže o olymopizme pre verejnosť sa prihlásilo 183 súťažiacich. Z nich viac než tretina – presne 64 – dosiahla 100-percentnú úspešnosť. O konečnom poradí tak rozhodla celková rýchlosť vyplnenia testu. Víťaz Emil Kasko to všetko stihol za 14 sekúnd. O druhé miesto sa podelili Bianka KolibárováDominik Čabrák (obaja po 16 sekúnd), tretí skončil Tomáš Bačo (18 sekúnd). Všetci od SOV dostanú knižnú pamätnicu o tohtoročných ZOH  s názvom Pjongčang 2018 a polokošeľu k Olympijskému dňu. Budú kontaktovaní na uvedených mailových adresách. Z radov ďalších účastníkov vecné ceny od SOV získajú Eva Pavlíková, Gabriela Verebová, Ľubomír Jakubov, Kristína Daňková, Radka Tirpáková, Matúš Vysoký a Bianka Veseleňáková.

 

Správne odpovede na súťažné otázky pre verejnosť nájdete tu: https://www.milujemsport.olympic.sk/projekty/olympijske-sutaze-/vedomostna-sutaz/spravne-odpovede/aa7544afb3e0dad44474a1752e3af6fb?kviz=1

Autor: SOV

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím