Fotografi všetkého druhu sa môžu zapojiť do svetovej fotosúťaže s témou fair play

BRATISLAVA 9. júla (KFP) - Turecký olympijský výbor 1. júna vyhlásil medzinárodnú fotografickú súťaž na podporu šírenia myšlienok fair play. Súťaž je verejná, bezplatná a určená pre profesionálnych aj amatérskych fotografov bez rozdielu vekových kategórií. Fotografie majú vyjadriť myšlienky čestnosti, tolerancie a harmónie v rôznych životných situáciach a inšpirovať k dodržiavaniu etických hodnôt a princípov v športe, ako i v každodennom živote. Zapojiť sa do nej môžu aj slovenskí fotografi.

 

Svetová fotografická súťaž je otvorená až do 30. novembra 2018. Súťažné fotografie majú byť v zhode s cieľom súťaže a musia pochádzať výlučne z roku 2018. Výsledky súťaže budú známe 19. decembra 2018.

 

Podrobné pravidlá a podmienky súťaže nájdete na webovej stránke Európskeho hnutia fair play: http://www.fairplayeur.com/news/news/turkish-olympic-committee-launches-fair-play-photo-contest/

Autor: KFP SOV

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X