Fotografi všetkého druhu sa môžu zapojiť do svetovej fotosúťaže s témou fair play

BRATISLAVA 9. júla (KFP) - Turecký olympijský výbor 1. júna vyhlásil medzinárodnú fotografickú súťaž na podporu šírenia myšlienok fair play. Súťaž je verejná, bezplatná a určená pre profesionálnych aj amatérskych fotografov bez rozdielu vekových kategórií. Fotografie majú vyjadriť myšlienky čestnosti, tolerancie a harmónie v rôznych životných situáciach a inšpirovať k dodržiavaniu etických hodnôt a princípov v športe, ako i v každodennom živote. Zapojiť sa do nej môžu aj slovenskí fotografi.

 

Svetová fotografická súťaž je otvorená až do 30. novembra 2018. Súťažné fotografie majú byť v zhode s cieľom súťaže a musia pochádzať výlučne z roku 2018. Výsledky súťaže budú známe 19. decembra 2018.

 

Podrobné pravidlá a podmienky súťaže nájdete na webovej stránke Európskeho hnutia fair play: http://www.fairplayeur.com/news/news/turkish-olympic-committee-launches-fair-play-photo-contest/

Autor: KFP SOV

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím