Grant P&G pre olympijské nádeje – šanca pre mladých vrcholových športovcov získať až 5000 eur

Bratislava, 18. marec 2014 – Nadácia Slovenského olympijského výboru spúšťa projekt „Grant P&G pre olympijské nádeje“. O získanie finančných prostriedkov sa môžu uchádzať športovci dosahujúci vrcholové výsledky v individuálnych olympijských športoch. Maximálna výška grantu pre jedného uchádzača je 5 000 €, celkovo bude prerozdelených minimálne 25 000 €. 

Finančné prostriedky môžu športovci využiť na športový výstroj a materiál, taktiež na cestovné, ubytovanie, štartovné, zdravotné zabezpečenie, či náklady na trénera a realizačný tím. Formulár a ďalšie podrobnosti grantového kola nájdu na stránke www.olympic.sk.

Vyplnené formuláre môžu uchádzači zasielať mailom do 4. 4. 2014 na adresu gantnerova@olympic.sk, alebo poštou na adresu Nadácie Slovenského olympijského výboru. Žiadosti posúdi odborná komisia a vybraní športovci budú predstavení na Olympijskom galavečere v apríli 2014.

Grantové kolo bude financované z prostriedkov spoločností Procter & Gamble a Coca-Cola. „Teší nás, že sa do kampane zapojili mnohí ľudia a ukázali tak svoju podporu slovenským športovcom,“ hovorí Juraj Králik, zástupca spoločnosti Procter & Gamble. Nákupom produktov týchto značiek počas prvých dvoch mesiacov roku 2014 v obchodnej sieti Tesco mohol totiž každý bez akejkoľvek ďalšej námahy či nákladov podporiť slovenských športovcov.

Z podpory olympijských nádejí má radosť aj generálny sekretár SOV Jozef Liba: „Je pre nás povzbudením, že komerčné spoločnosti svojou finančnou podporou oceňujú tvrdú prácu, snahu, disciplínu, obetavosť a nasadenie mladých športovcov. A navyše, že dávajú možnosť podpory aj ostatným občanom. Pevne verím, že naši nádejní olympionici ich získané prostriedky skutočne dobre využijú.“

Grant P&G - Olympijské nádeje - formulár
Grant P&G - Olympijské nádeje - formulár Nahrané: 18.03. 2014
Veľkosť: 0,11 MB
Grant P&G - Olympijské nádeje - grantové podmienky
Grant P&G - Olympijské nádeje - grantové podmienky Nahrané: 18.03. 2014
Veľkosť: 0,36 MB

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím