Indonézska veľvyslankyňa navštívila SOV, predstavila tradičné indonézske športy

Momentka z návštevy indonézskej veľyslankyne na pôde SOV. FOTO PETRA GANTNEROVÁBratislava 9. december (SOV) – Slovenský olympijský výbor (SOV) navštívila veľvyslankyňa Indonézskej republiky v Slovenskej republike Adiyatwidi Adiwosová. V sídle SOV kde ju prijali generálny sekretár SOV Jozef Liba a športový riaditeľ SOV Roman Buček. Pani Adiyatwidi Adiwosová  je nová veľvyslankyňa Indonézie na Slovensku a bola to jej prvá návšteva na pôde SOV.

 

Hlavnou témou návštevy boli tradičné indonézske športy a možnosti ich predstavenia slovenskej odbornej športovej verejnosti. Ide hlavne o populárny indonézsky šport sepak takraw, ktorý je kombináciou futbalu a volejbalu. Viac informácií o ňom nájdete TU. Indonézska veľvyslankyňa pozvala predstaviteľov SOV a všetkých členských subjektov na exhibíciu sepak takraw, ktorá sa uskutoční dňa v stredu 13. decembra od 14.00 do 17.00 v priestoroch NTC v Bratislave.

Autor: (pg)

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím