Indonézska veľvyslankyňa navštívila SOV, predstavila tradičné indonézske športy

Momentka z návštevy indonézskej veľyslankyne na pôde SOV. FOTO PETRA GANTNEROVÁBratislava 9. december (SOV) – Slovenský olympijský výbor (SOV) navštívila veľvyslankyňa Indonézskej republiky v Slovenskej republike Adiyatwidi Adiwosová. V sídle SOV kde ju prijali generálny sekretár SOV Jozef Liba a športový riaditeľ SOV Roman Buček. Pani Adiyatwidi Adiwosová  je nová veľvyslankyňa Indonézie na Slovensku a bola to jej prvá návšteva na pôde SOV.

 

Hlavnou témou návštevy boli tradičné indonézske športy a možnosti ich predstavenia slovenskej odbornej športovej verejnosti. Ide hlavne o populárny indonézsky šport sepak takraw, ktorý je kombináciou futbalu a volejbalu. Viac informácií o ňom nájdete TU. Indonézska veľvyslankyňa pozvala predstaviteľov SOV a všetkých členských subjektov na exhibíciu sepak takraw, ktorá sa uskutoční dňa v stredu 13. decembra od 14.00 do 17.00 v priestoroch NTC v Bratislave.

Autor: (pg)

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X