Mokošová vyhrala na pretekoch SP v Koperi na bradlách, Michňák štvrtý na koni

Barbotra Mokošová cvičí v posledných dňoch v životnej forme. FOTO JÁN SÚKUPKoper 2. júna (TASR) - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová vyhrala v sobotu súťaž na bradlách na podujatí Svetového pohára pod názvom Challenge Cup. V slovinskom Koperi jej vo finále udelili známku 13,450 b. Darilo sa aj Slavomírovi Michňákovi, ktorý v sobotňajšom finále na koni obsadil štvrtú priečku a zopakoval si tak umiestenie zo štvrtkovej kvalifikácie.
 

Olympioničke Mokošovej sa v jarnom seriáli World Challenge Cup darí. Finálovú účasť v slovinskom Koperi si v piatok zaistila aj tretím miestom na kladine (12,95 b.) a piatym v prostných (12,45), na oboch náradiach vystúpi v nedeľu. Pred týždňom v chorvátskom Osijeku obsadila na rovnakom podujatí druhé miesta na bradlách i na kladine.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím