Mokošová vyhrala na pretekoch SP v Koperi na bradlách, Michňák štvrtý na koni

Barbotra Mokošová cvičí v posledných dňoch v životnej forme. FOTO JÁN SÚKUPKoper 2. júna (TASR) - Slovenská športová gymnastka Barbora Mokošová vyhrala v sobotu súťaž na bradlách na podujatí Svetového pohára pod názvom Challenge Cup. V slovinskom Koperi jej vo finále udelili známku 13,450 b. Darilo sa aj Slavomírovi Michňákovi, ktorý v sobotňajšom finále na koni obsadil štvrtú priečku a zopakoval si tak umiestenie zo štvrtkovej kvalifikácie.
 

Olympioničke Mokošovej sa v jarnom seriáli World Challenge Cup darí. Finálovú účasť v slovinskom Koperi si v piatok zaistila aj tretím miestom na kladine (12,95 b.) a piatym v prostných (12,45), na oboch náradiach vystúpi v nedeľu. Pred týždňom v chorvátskom Osijeku obsadila na rovnakom podujatí druhé miesta na bradlách i na kladine.© 2013 - 2019, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X