Na pretekoch SP v Szombathely Mokošová druhá na bradlách a tretia v prostných

Szombathely 23. septembra (TASR) - Slovenskej športovej gymnastke Barbore Mokošovej sa opäť darilo na challenge podujatí Svetového pohára. V maďarskom Szombathely bola v sobotu druhá na bradlách a nadviazala na dva predchádzajúce rezultáty. V nedeľných prostných obsadila tretie miesto. V Szombathely štartovalo 120 pretekárov a pretekárok z 24 krajín z celého sveta.
 

Slovenská olympionička Barbora Mokošová v jarnom seriáli World Challenge Cup obsadila na bradlách druhé miesto aj v chorvátskom Osijeku. Na svojom silnom náradí v slovinskom Koperi dokonca triumfovala. V sobotu si udržala vysoký štandard a vďaka druhému miestu si udržala vedenie v celkovom poradí disciplíny.

 

“Do finále v prostných postúpila z posledného 8. miesta, ale odcvičila výborne a dostala sa na skvelé tretie miesto," informoval TASR tréner Martin Zvalo.© 2013 - 2019, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier v Tokiu 2020

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X