PODCAST: "Je tu lepšia MHD-čka ako v New Yorku," teší sa Nicole Rajičová v Bratislave

Bratislava 7. februára (SOŠV) - Krasokorčuliarka Nicole Rajičová prežíva novú životnú skúsenosť. Z USA sa presťahovala na Slovensko, v Bratislave pracuje v oblasti ekonómie. Čo sa jej v rodnej krajine svojich rodičov páči a čo jej chýba, porozprávala v našom podcaste. Dozviete sa aj prečo osem mesiacov nekorčuľovala a aké pocity prežívala na korčuliach po takej dlhej pauze.
 
 
Nicole naposledy zažiarila na januárových ME v Minsku, kde dosiahla osobné maximum v hodnotení krátkeho programu. Vydarená jazda jej vyniesla priebežné piate miesto. Po voľnom programe síce klesla na deviatu priečku, no dôležitejšie je, že opäť našla stratenú motiváciu a radosť z korčuľovania. Sympatická 23-ročná dvojnásobná olympionička momentálne trénuje bez prítomnosti trénera. Tréningy s ním konzultuje telefonicky. O živote profesionálnej športovkyne, ale aj o bežnom pracovnom živote nám rozpráva Nicole na pôde Športového centra polície, v ktorom pôsobí. Ak vás zaujíma, prečo veľmi pozitívne hodnotí bratislavskú MHD, určite si vypočujte jej zaujímavý podcast. 

Autor: Ján Šiller, foto TASR/Martin Baumann

ZOSTÁVA DO Olympijských hier v Tokiu 2020

Exkluzívny partner

Generálni partneri

Hlavní partneri

Partner

Dodávatelia

Mediálni partneri

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
Vlastné nastavenie cookies.
Súhlasím X