Športové aktuality
08. február 2016
2 min. čítania
Program Slovákov na II. ZOH mládeže v Lillehammeri
PIATOK 12. FEBRUÁRA
ĽADOVÝ HOKEJ (Kristins Hall): 14:00 – 16:00 Slovensko – Nórsko (D)SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE: 19:00
SOBOTA 13. FEBRUÁRA
ĽADOVÝ HOKEJ – súťaž zručností (Kristins Hall): 13:00 – 16:00 1. kvalifikácia (CH + D) (Čederle, Fedorová)ĽADOVÝ HOKEJ (Kristins Hall): 17:00 – 19:00 Česká republika - Slovensko (D)
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:30 – 11:40 super-G (D) (Jančová), 12:00 – 13:00 super-G (CH) (Katrenič)
BEŽECKÉ LYŽOVANIE (Birkebeineren Cross Country Stadium): 9:30 – 10:30 a 11:00 – 12:10 kvalifikácia a finále cross voľnou technikou CH + D (Mikuš, Šefčíková)
NEDEĽA 14. FEBRUÁRA
KRASOKORČUĽOVANIE (The Amphitheatre): 16:10 – 18:35 krátky program (D) (Hagarová)ĽADOVÝ HOKEJ – súťaž zručností (Kristins Hall): 13:00 – 16:00 2. kvalifikácia (CH + D) (Čederle, Fedorová)
SÁNKOVANIE (Lillehammer Olympic Sliding Centre): 10:00 – 12:00 jednosedadlové sane (CH) (Gavlas)
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:20 – 11:10 super-G do superkombinácie (D) (Jančová), 11:30 – 12:30 (CH) super-G do superkombinácie (CH) (Katrenič), 13:50 – 14:20 slalom do superkombinácie (D) (Jančová), 14:30 – 15:10 (CH) slalom do superkombinácie (CH) (Katrenič)
BIATLON (Birkebeineren Biathlon Stadium): 12:15 – 13:00 šprint 7,5 km (CH) (Lepeň, Pavlák), 14:45 – 15:30 šprint 6 km (D) (Horvátová, Haidelmeierová)
PONDELOK 15. FEBRUÁRA
ĽADOVÝ HOKEJ – súťaž zručností (Kristins Hall): 13:00 – 16:00 3. kvalifikácia (CH + D) (Čederle, Fedorová)ĽADOVÝ HOKEJ (Youth Hall): 17:00 – 19:00 Švédsko - Slovensko (D)
SÁNKOVANIE (Lillehammer Olympic Sliding Centre): 10:00 – 12:00 jednosedadlové sane (D) (Šimoňáková), 13:00 – 14:30 dvojsedadlové sane (CH) (Vaverčák, Zmij)
BIATLON (Birkebeineren Biathlon Stadium): 11:00 – 11:45 stíhacie preteky 10 km (CH) (Lepeň, Pavlák), 13:15 – 14:00 stíhacie preteky (D) (Horvátová, Haidelmeierová)
UTOROK 16. FEBRUÁRA
KRASOKORČUĽOVANIE (The Amphitheatre): 15:00 – 17:35 voľný program (D) (Hagarová)ĽADOVÝ HOKEJ (Kristins Hall): 17:00 – 19:00 Slovensko – Švajčiarsko (D)
SÁNKOVANIE (Lillehammer Olympic Sliding Centre): 9:30 – 10:30 štafeta družstiev (Slovensko)
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:00 – 10:50 a 12:30 – 13:10 1. a 2. kolo obrovského slalomu (D) (Jančová)
BEŽECKÉ LYŽOVANIE (Birkebeineren Cross Country Stadium): 10:00 – 10:40 a 11:00 – 12:30 kvalifikácia a finále šprint klasicky (CH + D) (Mikuš, Šefčíková)
STREDA 17. FEBRUÁRA
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:00 – 11:00 a 12:30 – 13:20 1. a 2. kolo obrovského slalomu (CH) (Katrenič)BIATLON (Birkebeineren Biathlon Stadium): 11:00 – 11:45 miešaná štafeta jednotlivcov (Slovensko)
ŠTVRTOK 18. FEBRUÁRA
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:00 – 10:50 a 12:30 – 13:10 1. a 2. kolo slalomu (D) (Jančová)BEŽECKÉ LYŽOVANIE (Birkebeineren Cross Country Stadium): 10:00 – 11:00 5 km voľnou technikou (D) (Šefčíková), 12:00 – 13:00 10 km voľnou technikou (CH) (Mikuš)
PIATOK 19. FEBRUÁRA
ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 10:00 – 10:50 a 12:30 – 13:20 1. a 2. kolo slalomu (CH) (Katrenič)SOBOTA 20. FEBRUÁRA
BOBY (Lillehammer Olympic Sliding Centre): 14:00 – 16:30 monoboby (CH) (Čierník)ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE (Hafjell Olympic Slope): 11:00 – 12:30 miešané tímy (Slovensko)
NEDEĽA 21. FEBRUÁRA
BIATLON (Birkebeineren Biathlon Stadium): 12:00 – 13:30 miešaná štafeta (Slovensko)ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL