SOV v spolupráci s personálnou agentúrou Adecco organizuje bezplatný seminár pre športovcov na tému Ako si založiť vlastný biznis

Slovenský olympijský výbor v spolupráci s personálnou agentúrou Adecco, organizuje bezplatný seminár pre športovcov na tému:  „Ako si založiť vlastný biznis“.

Kedy:      22. máj od 9:00
Kde:        Adecco Slovakia, Apollo Business Centre, Mlynské Nivy 45, Bratislava
RSVP:    15. máj na demeter@olympic.sk alebo adecco@adecco.sk

 
Cieľom tohto interaktívneho seminára je pomôcť športovcom zapojiť sa do pracovného procesu počas resp. po ukončení aktívnej športovej kariéry. Samotný seminár otvára športovcom možnosť sebareflexie a nazerania na svoje športové schopnosti, úspechy a hodnoty z pohľadu ich eventuálneho uplatnenia sa na pracovnom trhu.
 
Kariérny program pre športovcov je aktivita iniciovaná Medzinárodným olympijským výborom v spolupráci s národnými olympijskými výbormi a prebieha na celom svete pod odborným vedením spoločnosti Adecco Group.

Autor: SOV

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím