Športovci majú možnosť tvoriť znenie Charty športovcov

Lausanne / Bratislava 8. júna (SOV) - V snahe úzko spolupracovať so športovcami v celom športovom hnutí, Charta športovcov rieši najdôležitejšie problémy, ktorým športovci čelia. Športovci majú jedinečnú príležitosť  zapojiť  sa do  jedného z najdôležitejších dialógov v športe a podieľať sa na znení Charty športovcov.

Zapojte sa aj Vy do diskusie o Charte športovcov. Zaregistrujte sa pomocou nižšie uvedeného krátkeho formulára. V budúcnosti Vám pošleme dotazník, kde uvediete vaše názory a nápady. Váš názor je pre nás kľúčový, aby sme zabezpečili úspech tohto projektu pre športovcov na celom svete. Zdieľajte tieto informácie na sociálnych sieťach a pozvite aj svojich kolegov športovcov, aby sa zapojili do dialógu.

Kľúčové témy Charty športovcov

V súčasnosti sa Charta sústreďuje na päť kľúčových tém - integrita a čistý šport, správne riadenie a komunikácia, kariéra a marketing, ochrana športovcov, športová súťaž. Konkrétnejšie sú kľúčové témy práv športovcov ďalej definované a v súčasnosti uvedené v návrhu Charty športovcov s 19 dodatočnými zásadami, zatiaľ čo povinnosti športovcov sú spresnené v 16 špecifických bodoch.

Originálne znenie konceptu Charty športovcov nájdete tu https://www.olympic.org/athlete365/athletecharter/
Na tejto stránke sa môžete aj zaregistrovať a zdieľať Váš názor.

Ak máte akékoľvek postrehy, s ktorými sa chcete podeliť v ktoromkoľvek štádiu tvorby Charty športovcov, obráťte sa na adresu athlete365@olympic.org

Autor: SOV

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím