Tretí kov pre Zuzanu Rehák Štefečekovú na ME v Leobersdorfe

Leobersdorf 6. augusta - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Zuzana Rehák Štefečeková získala na majstrovstvách Európy v rakúskom Leobersdorfe striebornú medailu v dvojitom trape. V boji o cenné kovy nestačila v pondelok iba na Talianku Claudiu De Lucovú, ktorá triumfovala nástrelom 131 terčov, čo je nový svetový rekord.

Rehák Štefečeková trafila 119 asfaltových holubov (25-20-26-23-25), o päť viac ako bronzová Sofia Magliová z Talianska a štvrtá Fínka Mopsi Veromaaová. O poradí na 3. a 4. mieste musel rozhodnúť rozstrel.Tridsaťštyriročná Rehák Štefečeková si vystrieľala v Leobersdorfe už tretí cenný kov po individuálnom bronze v trape a striebre v mix trape, ktoré získala spoločne s Erikom Vargom.

FOTO TASR© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím