Tretí kov pre Zuzanu Rehák Štefečekovú na ME v Leobersdorfe

Leobersdorf 6. augusta - Slovenská reprezentantka v športovej streľbe Zuzana Rehák Štefečeková získala na majstrovstvách Európy v rakúskom Leobersdorfe striebornú medailu v dvojitom trape. V boji o cenné kovy nestačila v pondelok iba na Talianku Claudiu De Lucovú, ktorá triumfovala nástrelom 131 terčov, čo je nový svetový rekord.

Rehák Štefečeková trafila 119 asfaltových holubov (25-20-26-23-25), o päť viac ako bronzová Sofia Magliová z Talianska a štvrtá Fínka Mopsi Veromaaová. O poradí na 3. a 4. mieste musel rozhodnúť rozstrel.Tridsaťštyriročná Rehák Štefečeková si vystrieľala v Leobersdorfe už tretí cenný kov po individuálnom bronze v trape a striebre v mix trape, ktoré získala spoločne s Erikom Vargom.

FOTO TASR© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X