V pondelok vyšiel s názvom Sme jeden tím prvý raz magazín SOV v Hospodárskych novinách, bude vychádzať každý mesiac


BRATISLAVA 15. novembra (SOV) – V pondelok 13. novembra prvý raz vyšiel novinový magazín Slovenského olympijského výboru (SOV) v denníku Hospodárske noviny (HN). Plnofarebný magazín s názvom Sme jeden tím vyšiel na štyroch novinových stranách svetového formátu. Na tvorbe jeho obsahu sa podieľali redakcia HN aj mediálne oddelenie SOV.

 

Dominantou prvého magazínu je obsiahly rozhovor s prezidentom SOV Antonom Siekelom, ktorý sa zameriava predovšetkým na jeho prvý rok v tejto funkcii, ďalej na naše prípravy na zimné olympijské hry v Pjongčangu a na plány SOV na najbližšie obdobie. Ďalšiu veľkú tému tvorí predstavenie Juniorského olympijského tímu, čo je nový projekt SOV. Čitatelia sa môžu zoznámiť aj s dejiskom februárových ZOH 2018. V texte s názvom Olympijský Pjongčang v kocke nájdu všetky základné informácie o blížiacich sa hrách. V rámci rubriky Z olympijskej histórie sa zase môžu dozvedieť o okolnostiach vzniku zimných olympijských hier a o ich odlišnostiach v porovnaní s OH.

 

Na základe dohody s vydavateľstvom Mafra Slovakia bude magazín SOV Sme jeden tím v Hospodárskych novinách vychádzať každý mesiac – počnúc decembrom vždy prvý pondelok v mesiaci. Najbližšie číslo tak vyjde 4. decembra.

 

Prvé číslo magazínu SOV Sme jeden tím v Hospodárskych novinách si môžete pozrieť TU.

Autor: (sou)

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím