V pondelok vyšiel s názvom Sme jeden tím prvý raz magazín SOV v Hospodárskych novinách, bude vychádzať každý mesiac


BRATISLAVA 15. novembra (SOV) – V pondelok 13. novembra prvý raz vyšiel novinový magazín Slovenského olympijského výboru (SOV) v denníku Hospodárske noviny (HN). Plnofarebný magazín s názvom Sme jeden tím vyšiel na štyroch novinových stranách svetového formátu. Na tvorbe jeho obsahu sa podieľali redakcia HN aj mediálne oddelenie SOV.

 

Dominantou prvého magazínu je obsiahly rozhovor s prezidentom SOV Antonom Siekelom, ktorý sa zameriava predovšetkým na jeho prvý rok v tejto funkcii, ďalej na naše prípravy na zimné olympijské hry v Pjongčangu a na plány SOV na najbližšie obdobie. Ďalšiu veľkú tému tvorí predstavenie Juniorského olympijského tímu, čo je nový projekt SOV. Čitatelia sa môžu zoznámiť aj s dejiskom februárových ZOH 2018. V texte s názvom Olympijský Pjongčang v kocke nájdu všetky základné informácie o blížiacich sa hrách. V rámci rubriky Z olympijskej histórie sa zase môžu dozvedieť o okolnostiach vzniku zimných olympijských hier a o ich odlišnostiach v porovnaní s OH.

 

Na základe dohody s vydavateľstvom Mafra Slovakia bude magazín SOV Sme jeden tím v Hospodárskych novinách vychádzať každý mesiac – počnúc decembrom vždy prvý pondelok v mesiaci. Najbližšie číslo tak vyjde 4. decembra.

 

Prvé číslo magazínu SOV Sme jeden tím v Hospodárskych novinách si môžete pozrieť TU.

Autor: (sou)

XXIII. ZIMNÉ OLYMPIJSKÉ HRY PJONGČANG 2018 (9. – 28. februára 2018)

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Vlastné nastavenie cookies.
      Súhlasím X