Vyšla brožúra SOV k olympijským hrám mládeže v Nankingu

BRATISLAVA 29. júla (sou) – Slovenský olympijský výbor (SOV) vydal k nadchádzajúcim II. olympijským hrám mládeže v čínskoim Nankingu (uskutočnia sa 16. – 28. augusta) oficiálnu brožúru slovenskej výpravy OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE NANKING. Autorsky ju pripravil a zostavil manažér mediálnej komunikácie SOV Ľubomír Souček, ktorý bude na OHM v Nankingu ako akreditovaný novinár zároveň vo funkcii tlačového atašé slovenskej výpravy. Autorom layoutu a grafiky publikácie je Peter Buček.

Bohato ilustrovaná plnofarebná brožúra OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE NANKING vyšla na 68 stranách formátu A5. Obsahuje všetky kľúčové informácie nielen o OHM v Nankingu, ich obsahu i programe a o slovenskej výprave, ale aj o olympijských hrách mládeže vo všeobecnosti, vrátane ich premiéry v Singapure 2010, aj o olympijských hrách a olympijskom hnutí.

Obsah brožúry: Príhovor prezidenta SOV; Stručne o olympijských hrách; Čo treba vedieť o MOV a o olympijskom hnutí; Smer Nanking: Olympijské hry mládeže znovu otvárajú náruč; Ako to bolo v Singapure; V Nankingu s doteraz najpočetnejšou výpravou; V súťažnom programe 28 športov ako v Riu 2016, ale mnohé súťaže atypické; Kultúrno-vzdelávací program na úrovni športového; Fašungová v stopách Bartekovej;  Prvé zlato je slovenské, získal ho Matej Čička; Predstavenie slovenskej výpravy; Časový program súťaží s účasťou Slovákov; Prílohy: Predstavenie mesta Nanking; Čo môžu členovia výpravy na webe a sociálnych sieťach; Lekárske odporúčania pre členov výpravy.

Brožúru si môžete stiahnuť TU.

OHM 2014 Nanking brozura slovenskej vypravy
OHM 2014 Nanking brozura slovenskej vypravy Nahrané: 31.07. 2014
Veľkosť: 7,52 MB

Autor: Ľubomír Souček

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím