Vyšla brožúra SOV k olympijským hrám mládeže v Nankingu

BRATISLAVA 29. júla (sou) – Slovenský olympijský výbor (SOV) vydal k nadchádzajúcim II. olympijským hrám mládeže v čínskoim Nankingu (uskutočnia sa 16. – 28. augusta) oficiálnu brožúru slovenskej výpravy OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE NANKING. Autorsky ju pripravil a zostavil manažér mediálnej komunikácie SOV Ľubomír Souček, ktorý bude na OHM v Nankingu ako akreditovaný novinár zároveň vo funkcii tlačového atašé slovenskej výpravy. Autorom layoutu a grafiky publikácie je Peter Buček.

Bohato ilustrovaná plnofarebná brožúra OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE NANKING vyšla na 68 stranách formátu A5. Obsahuje všetky kľúčové informácie nielen o OHM v Nankingu, ich obsahu i programe a o slovenskej výprave, ale aj o olympijských hrách mládeže vo všeobecnosti, vrátane ich premiéry v Singapure 2010, aj o olympijských hrách a olympijskom hnutí.

Obsah brožúry: Príhovor prezidenta SOV; Stručne o olympijských hrách; Čo treba vedieť o MOV a o olympijskom hnutí; Smer Nanking: Olympijské hry mládeže znovu otvárajú náruč; Ako to bolo v Singapure; V Nankingu s doteraz najpočetnejšou výpravou; V súťažnom programe 28 športov ako v Riu 2016, ale mnohé súťaže atypické; Kultúrno-vzdelávací program na úrovni športového; Fašungová v stopách Bartekovej;  Prvé zlato je slovenské, získal ho Matej Čička; Predstavenie slovenskej výpravy; Časový program súťaží s účasťou Slovákov; Prílohy: Predstavenie mesta Nanking; Čo môžu členovia výpravy na webe a sociálnych sieťach; Lekárske odporúčania pre členov výpravy.

Brožúru si môžete stiahnuť TU.

OHM 2014 Nanking brozura slovenskej vypravy
OHM 2014 Nanking brozura slovenskej vypravy Nahrané: 31.07. 2014
Veľkosť: 7,52 MB

Autor: Ľubomír Souček

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri