III. zimné olympijské hry mládeže v Lausanne 2020
2 min. čítania

6. deň v Lausanne: Výsledky

Na III. zimných olympijských hrách mládeže v Lausanne 2020 nás čakajú posledné biatlonové preteky v miešanej štafete a zápasy o zlazo a bronz v hokejovom turnaji 3x3 dievčat aj chlapcov.

Sledujte našich športovcov v Lausanne na našich sociálnych sieťach:

Facebook: Slovenský olympijský tím
Instagram: @slovenskyolympijskytim
Twitter: Slovenský olympijský tím

Biatlon

Miešaná štafeta: Štafeta v zložení Bruno Matovič, Matej Gregor, Ema Kapustová a Sára Pacerová obsadila 21. miesto.

Poradie (25 účastníkov): 1. Taliansko 1:10:55,3 hod., 2. Rusko 1:11:39,0 hod., 3. Francúzsko 1:12:23,9 hod., ... 21. Slovensko 1:22:50,1 hod.

Hokej 3x3

Zápas o bronz (D): Zuzana Dobiášová z  Modrého tímu sa teší z bronzovej medaily. Hnedý tím s Ivanou Látkovou skončil na 4. mieste.

Modrý tím (Zuzana Dobiášová) - Hnedý tím (Ivana Látková) 6:4

Zápas o bronz (CH) Rastislav Eliáš z Hnedého tímu sa teší z bronzovej medaily. Čierny tím s Adamom Sýkorom skončil na 4. mieste.

Hnedý tím (Rastislav Eliáš) - Čierny tím (Adam Sýkora) 6:5

Finále (D): Nikola Janeková z Čierneho tímu získala striebornú medailu.

Čierny tím (Nikola Janeková) - Žltý tím 1:6

Finále (CH) Peter Repčík z Červeného tímu získal striebornú medailu.

Zelený tím - Červený tím (Peter Repčík) 10:4