Športové aktuality
Podcast
2 min. čítania

Aký je rozdiel medzi masážou a fyzioterapiou?

Stanislav Benčat

Erika Bršelová sa roky venovala profesionálnej atletike. Vo svojom poslednom štarte v šprinte na 100 metrov si splnila sen, keď stovku zabehla pod 12 sekúnd. Po konci športovej kariéry pracovala ako fyzioterapeutka vo futbalovom Slovane, dnes sa venuje klientom na vlastnej klinike. Denno-denne sa stretáva s pacientmi, ktorých trápia bolesti chrbta, kolien či iných častí tela.

Ako správne behať v lete?

Je veľký rozdiel medzi behom na páse a v prírode?

Čo sú najlepšie formy regenerácie?

Ktorá časť tela nám spôsobuje najväčšie bolesti?

Ako si Erika spomína na atletickú kariéru či prácu s futbalistami?

Ako sa pripraviť na maratón?

To len pár otázok, ktoré v ďalšom dieli Olympijského podcastu položil Erike redaktor Stanislav Benčat. Prajeme príjemné počúvanie!


Olympijský podcast môžete počúvať zadarmo 

Počúvajte na: Google podcasty |  Spotify | Apple podcasty RSS 

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiež na Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte „Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri