Športové aktuality
Podcast
2 min. čítania

Anton Siekel: Ak hovoríme o roku 2021, že bol ťažký, tak ten budúci nebude o nič ľahší

Tomáš „Tomaggio" Kadlec

Počúvajte na:  Google podcasty Spotify Apple podcasty SoundCloud | RSS 

Olympijské hry v Tokiu sa len nedávno skončili, no tie nasledujúce v Pekingu už sú predo dvermi. Šport nielen sa Slovensku stále trpí v tieni pandémie a má pred sebou mnohé náročné výzvy. Posledným hosťom Olympijského podcastu v roku 2021 bol prezident Slovenského olympijského a športového výboru Anton Siekel. 

Podmienky na šport sa u nás nezlepšujú. Ak hovoríme o roku 2021, že bol ťažký, tak ten budúci nebude o nič ľahší.  Je to veľmi komplikované. Ja ani teraz nechcem hľadať zodpovedných za tento stav. Musíme si sadnúť za spoločný stôl a hľadať riešenia tak, aby sa nám čo najskôr podarilo rozhýbať deti a dostať ich naspať do súťažného športu. Lebo nám budú o pár rokov chýbať nielen na vrcholných podujatiach, ale to ako krajina pocítime aj v iných aspektoch.

O čom všetkom sa spolu s moderátorom Tomaggiom rozprávali? 

  • Aký bol zo slovenského pohľadu rok 2021? 
  • Sme spokojní s medailovou bilanciou v Tokiu? 
  • Ako šport zvládol obmedzenia a celkovo pandémiu? 
  • Sú pripravení slovenskí športovci na Misiu Peking? 
  • Čo plánuje SOŠV v roku 2022? 

Všetky podcasty


Počúvajte na:  Google podcasty Spotify Apple podcasty SoundCloud | RSS 

Vo svojej aplikácii, cez ktorú chcete podcast počúvať, zadajte názov „Olympijský podcast", nastavte si automatické odoberanie a každý týždeň vo štvrtok môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Apple Podcasts, telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Google PodcastsSpotify...). Olympijský podcast je možné počúvať aj cez počítač, napr. na Soundcloud

OLOV
pg
konferencia
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV