Šport a olympizmus
3 min. čítania

Ešte stále váhate? 9 dôvodov, prečo navštíviť Olympijský festival na Kuchajde

Foto
SOŠV

Olympijský festival na bratislavskej Kuchajde prináša jedinečnú príležitosť pre všetkých športových nadšencov zažiť atmosféru olympijských hier na Slovensku.

Sledujte priame prenosy z OH v Paríži 2024 na veľkoplošnej obrazovke a prežívajte všetky športové emócie spolu s ostatnými fanúšikmi. Na festivale sa môžete stretnúť s našimi olympionikmi, zapojiť sa do rôznych športových aktivít, užiť si koncerty obľúbených slovenských interpretov a to ani zďaleka nie je všetko.

Tu je 9 dôvodov, prečo by ste na Kuchajde nemali chýbať.

1. Priame prenosy z Paríža

Vychutnajte si súboje o najcennejšie medaily a sledujte športové výkony našich olympionikov priamo z Paríža na veľkoplošnej obrazovke. Na festivale sa razom prenesiete sa do centra diania a zažijete tie pravé olympijské emócie spolu s ostatnými fanúšikmi.

2. Kaufland detský festival 

Tento rok bude súčasťou Olympijského festivalu aj Kaufland Detský festival, ktorý prináša ešte viac športu a zábavy pre najmenších. Deti sa môžu tešiť na množstvo športových aktivít, súťaží a prekvapení, ktoré ich určite zabavia.

3. Vyskúšate si množstvo športov

Každý deň bude pripravený pestrý športový program. Chcete sa naučiť základné techniky vodného slalomu alebo správne držanie golfovej palice? Každý deň si môžete vyskúšať nový šport a získať cenné rady priamo od odborníkov. Vyskúšať si môžete aj futbal, jachting či lezenie, ale aj stolný tenis, bedminton, plážový volejbal a mnoho ďalších športov.

4. Stretnete sa s olympionikmi a ďalšími športovými hviezdami

Naši olympionici sa po návrate z Paríža budú stretávať s fanúšikmi práve na Kuchajde. Príďte ich preto podporiť, stretnúť osobne a pomôcť vytvoriť atmosféru, na ktorú nezabudnú. Navyše, je to skvelá príležitosť získať autogram alebo sa odfotiť s vašimi športovými idolmi.

Okrem iných sa môžete stretnúť aj s hokejovými hviezdami Jurajom Slafkovským, Martinom Fehervárym či Adamom Sýkorom počas ich autogramiády.

5. Hudobné koncerty pre všetkých 

Festival ponúka aj hudobnú zábavu pre všetky generácie. Vychutnať si môžete koncerty slovenských hudobných hviezd ako Kali, Dominika Mirgová, Korben Dallas, ktoré rozprúdia atmosféru a postarajú sa o skvelú náladu. Nech už máte akýkoľvek hudobný vkus, určite si prídete na svoje. Chýbať nebude ani Cimbálkovo, Fíha Tralala či Paci Pac.

6. Športová súťažná atmosféra 

Premeňte sa na športovcov! Počas festivalu sa bude konať množstvo športových súťaží, do ktorých sa môžete zapojiť. Ukážte, čo vo vás je a zažite adrenalín súťaženia na vlastnej koži.

7. Partnerská zóna s množstvom aktivít

Navštívte partnerskú zónu, kde vás čaká množstvo zábavy aj súťaže o skvelé ceny a odneste si z festivalu okrem zážitkov aj zaujímavé ceny.

8. Gastro zóna 

Ak vám počas dňa vyhladne, v gastrozóne nájdete širokú ponuku jedál, vrátane slovenskej a francúzskej kuchyne. Doprajte si kulinárske špeciality a vychutnajte si jedlo na čerstvom vzduchu.

9. Deň s Políciou 

Už prvý festivalový víkend si celá rodina príde na svoje počas dňa s políciou. Zažiť môžete ukážky policajnej a hasičskej techniky, prácu psovodov aj záchranárov.

Viac o festivale

Do olympijských hier v Paríži zostáva

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
Mediálni partneri
Dodávatelia
Partneri Maison Slovaque