Šport a olympizmus
4 min. čítania

Krajské kolá OLOV majú za sebou už aj žiaci Trenčianskeho a Žilinského kraja

Profile picture for user igorkovac
Igor
Kováč

Krajské kolá Olympijského odznaku všestrannosti (OLOV) prebiehajú v plnom prúde. Po Košiciach, Prešove a Banskej Bystrici zavítal OLOV aj do Trenčianskeho a Žilinského samosprávneho kraja do Prievidze a Martina.

V Trenčianskom kraji v prievidzskej športovej hale sa zúčastnilo dovedna 47 žiakov zo 6 škôl. V kategórii žiakov sa zapojilo 11 súťažiacich, v kategórii žiačok 12 súťažiacich a v kategórii družstiev súťažilo 6 tímov.

Na OLOV Žilinského kraja v Martine bolo prítomných 163 žiakov z 25 škôl (39 žiakov, 36 žiačok a 22 družstiev).

GALÉRIE Z OLOV

Nižšie uvádzame výsledky za obe krajské kolá:

Postupujúci žiaci do celoslovenského finále OLOV za Trenčiansky kraj

1. Matej Kollár                              ZŠ s MŠ Školská 7, Bojnice

2. Peter Krkoška                           ZŠ s MŠ Školská 7, Bojnice

3. Lukáš Vrábel                             ZŠ s MŠ Vavrinca Benedikta, Družby 2, Nedožery-Brezany

Postupujúce žiačky do celoslovenského finále OLOV za Trenčiansky kraj

1. Liliana Hirschnerová                ZŠ Malonecpalská 37, Prievidza

2. Nela Chrenková                       ZŠ Malonecpalská 37, Prievidza

3. Soňa Bellová                             ZŠ s MŠ Školská 7, Bojnice

Postupujúce družstvo do celoslovenského finále OLOV za Trenčiansky kraj 

1. ZŠ s MŠ Školská 7, Bojnice (Vanesa Hraňová, Hana Svitková, Matúš Húska, Matej Klopček)

 

Postupujúci žiaci do celoslovenského finále OLOV za Žilinský kraj

1. Alexander Michal Švehla                       Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin

2. Sebastián Trnka                                       ZŠ Nábrežná 845/17, Kysucké Nové Mesto

3. Lukáš Banáš                                             ZŠ s MŠ Liptovská Lúžna

Postupujúce žiačky do celoslovenského finále OLOV za Žilinský kraj

1. Alexandra Krajčíová                                ZŠ s MŠ Hradná 342, Liptovský Hrádok

2. Alexandra Čanádyová                            Gymnázium Jozefa Lettricha, Martin

3. Emília Šalatová                                        ZŠ Komenského 495/33, Námestovo

3. Sandra Jaroščiaková                               ZŠ Námestie mladosti 1, Žilina

Postupujúce družstvo do celoslovenského finále OLOV za Žilinský kraj 

1. ZŠ s MŠ Makov 264 (Sofia Adamcová, Kathrin Valková, Nikolas Masnica, Adam Murčo)

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola