Športové aktuality
Podcast
2 min. čítania

Majsterku Európy vo vodnom slalome nakopla frustrácia z olympiády

Tomaggio

Počúvajte na: Google podcasty | Spotify | Apple podcasty | SoundCloud 

Vodná slalomárka Eliška Mintálová si koncom mája na domácom kanáli v Liptovskom Mikuláši vybojovala titul majsterky Európy. Spoločne s Taliankou Stefanie Hornovou dosiahli navlas rovnaký čas a pre Elišku je to zároveň prvé zlato na seniorskej úrovni.

„Tokio mi dodalo hlavne psychickú odolnosť. Pol roka po olympiáde som bola frustrovaná, ale potom som sa na to pozrela z iného uhla a získala som sebavedomie smerom k majstrovstvám Európy."

S talentovanou vodnou slalomárkou, ktorá bola v roku 2018 členkou Juniorského olympijského tímu, sa v Olympijskom podcaste rozprával Tomaggio. Čo všetko prebrali?

- Ako si užíva triumf, ktorý dosiahla na európskom šampionáte?
- Zažíva podľa nej Slovensko obdobie, keď budú ženy získavať na divokej vode viac medailí ako muži?

Všetky podcasty


Počúvajte na: Google podcasty | Spotify | Apple podcasty | SoundCloud 

Vo svojej aplikácii, cez ktorú chcete podcast počúvať, zadajte názov „Olympijský podcast", nastavte si automatické odoberanie a každý týždeň vo štvrtok môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu.  Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Apple Podcasts, telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Google PodcastsSpotify...). Olympijský podcast je možné počúvať aj cez počítač, napr. na Soundcloud

Podujatia a športovci
Tagy
nadacia2percenta2023
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola