Športové aktuality
1 min. čítania

Olympijský klub v Spišskej Novej Vsi otvoril v regióne projekt Vykročte za zdravím

SPIŠSKÁ NOVÁ VES (OKS) - Olympijský klub Spiš v októbri spustil projekt cvičenia žien stredného veku pod názvom “Vykročte za zdravím”. Nadviazal tak na pilotný projekt rady olympizmu Slovenského olympijského výboru, komisie SOV pre ženy a šport a Olympijského klubu Bratislava, ktorý sa realizoval od februára do júna tohto roka v Bratislave a v júli vyvrcholil záverečným sústredením najaktívnejších cvičeniek vo Vysokých Tatrách.

V Bratislave projekt znovu pokračuje od septembra a teraz sa pridali aj v ďalšom regióne, ktorého cvičiteľky sa zúčastnili aj na tatranskom sústredení.

Olympijský klub v Spišskej Novej Vsi otvoril v regióne projekt Vykročte za zdravím

Do projektu sa v regióne Spiša prihlásilo 75 žien. Od 2. októbra 2013 prebiehajú v troch turnusoch cvičenia jogy (na snímkach). Ôsmeho októbra sa začnú cvičenia pilates. Po Novom roku pribudne aqua aerobic, body forming a nordic walking.

Projekt zaujal nielen veľké množstvo žien Spiša, ale aj regionálne médiá, ktoré priniesli informácie zo slávnostného otvorenia projektu za účasti predtaviteľov mesta, ako aj z cvičení žien.

Adventný kalendár 2023
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV