Športové aktuality
Podcast
3 min. čítania

PODCAST | Až po kariére som zistila, kto sú moje kamarátky

Stanislav Benčat

Počúvajte na: Google podcasty |  Spotify Apple podcasty RSS 

Viac ako polovicu svojho života prežila ako profesionálna lyžiarka. Tridsaťkrát stála v rámci Svetového pohára na pódiu určenom pre tri najlepšie. V slalome sa radovala z víťazstva v Semmeringu, dvakrát uspela vo Flachau, v Záhrebe, v Mníchove uspela v paralelnom slalome. Štyrikrát sa predstavila na olympijských hrách, v zbierke má striebornú medailu z tímovej súťaže z majstrovstiev sveta v St. Moritzi.

Veronika Velez-Zuzulová sa tvrdou drinou prepracovala medzi elitu, ktorú rešpektujú v každom kúte lyžiarskeho sveta. Má výborný vzťah s Mikaelou Shiffrinovou či ďalšími poprednými lyžiarkami.

Niekoľko sezón tvorila dvojičku s krajankou Petrou Vlhovou, spoločne sa postarali o množstvo nezabudnuteľných zážitkov pre slovenských fanúšikov. S kariérou sa rozlúčila veľkolepo v marci 2018 v nemeckom Ofterschwangu.

V roku 2012 sa vydala za svojho trénera, Francúza Romaina Veleza, s ktorým má ročného syna Jula. Tvrdí o sebe, že je freestyle mama, synovi najčastejšie spieva „Kukulienku“ či „Prší, prší.“

Veronika Velez-Zuzulová bola ďalším hosťom Stanislava Benčata, ktorý vyspovedal našu bývalú skvelú lyžiarku nielen o predikcii novej sezóny. Na čo ešte odpovedala?

Ako jej zmenilo materstvo život?

Čo vraví na nevydarený štart Petry Vlhovej do sezóny?

Ako sa počas sezóny vysporadúvala s tlakom?

Nemala problém preklenúť z kariéry športovca do bežného života?

Ako vníma budúcnosť slovenského lyžovania?

Čo musela navariť kuchárom vo vlastnej reštaurácii?


Olympijský podcast môžete počúvať zadarmo 

Počúvajte na: Google podcasty |  Spotify Apple podcasty RSS 

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiež na Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte „Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri