Športové aktuality
Podcast
2 min. čítania

PODCAST: Ján Pardavý hodnotí výkony Slovákov na MS 2019

Najsledovanejšie podujatie roka 2019 na Slovensku je v plnom prúde. Domáca reprezentácia vstúpila do turnaja majstrovstiev sveta v hokeji vynikajúcim výkonom a víťazstvom 4:1 nad USA. Potom však prišli tri prehry, postupne s Fínskom, Kanadou a Nemeckom. Prvá ešte tak nebolela. Zato druhá a tretia nesmierne.

Priamo v Steel Aréne sleduje priebeh šampionátu 120-násobný slovenský reprezentant a dvojnásobný olympionik Ján Pardavý, ktorý s dvojkrížom na hrudi strelil 45 gólov. V dnešnom podcaste hodnotí nielen výkony slovenského tímu, ale aj organizáciu a atmosféru šampionátu.

Čerstvý hlavný tréner Dukly Trenčín v závere rozprávania hovorí aj o tom, ako sa v meste Matúša Čáka skladá káder pre novú sezónu a s kým telefonicky koordinuje prípravu trenčianskeho tímu.

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiežna Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Podujatia a športovci

Súvisiace

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri