Športové aktuality
Podcast
3 min. čítania

TalkSport #21: Kto je najlepší hokejista slovenskej histórie?

Stanislav Benčat

Počúvajte na: Google podcasty Spotify Apple podcasty RSS

Za posledných sedem dní sa toho na slovenskej i svetovej športovej scéne odohralo pomerne veľa, je preto dobré si tieto udalosti zhrnúť a pripomenúť. Najzaujímavejšie dianie už tradične mapuje podcast TalkSport, ktorý vám prináša Slovenský olympijský a športový výbor.


„Hossa dvakrát prehral finále Stanleyho pohára, no on všetko ustál a stal sa ešte silnejším. Človeku keď sa toto stane môže spadnúť na kolená, rozložiť sa. V Pittsburghu i Detroite prehral finále Stanleyho pohára, následne prišiel do Chicaga, kde sa dočkal a žiaril. Úžasný príbeh, úžasná kariéra.“

Redaktor Stanislav Benčat glosoval udalosti posledných dní spoločne s novinárskym bardom, niekdajšou tvárou športovej redakcie denníka SME, Ondrejom Gajdošom.

Redaktor Stanislav Benčat glosoval udalosti posledných dní spoločne s novinárskym bardom, niekdajšou tvárou športovej redakcie denníka SME, Ondrejom Gajdošom. O čom sa rozprávali a čo nájdete v najnovšom podcaste TalkSport?

Ako sa rozlúčili spoluhráči a funkcionári v Plzni s Mariánom Čišovským?

Liverpool je po 30 rokoch anglickým majstrom. Kto bol hnacím motorom The Reds?

Aká bola Anastazia Kuzminová na sústredení?

Prekvapilo bleskové zaradenie Marián Hossu do Siene slávy NHL?

Prečo Toewsa a Kanea označoval počas jazdy autobusom v rozhovore s novinárom len podľa čísel?

Kto bol lepší? Šťastný, Pálffy či Hossa?

Kde hrali Slováci najkrajší hokej?


Olympijský podcast každý utorok a štvrtok! 

Spravodajská rubrika "TalkSport" vychádza pravidelne vždy v utorok ráno.

Vypočujte si predchádzajúci TalkSport

Vo štvrtok si vo svojich podcastových aplikáciách nájdete Olympijský podcast so športovcami, trénermi či inými zaujímavými osobnosťami zo sveta športu.

Vypočujte si najnovší štvrtkový podcast

Všetky podcasty 


Počúvajte na: Google podcasty Spotify Apple podcasty RSS

Vo svojej aplikácii, cez ktorú chcete podcast počúvať, zadajte názov „Olympijský podcast", nastavte si automatické odoberanie a každý týždeň vo štvrtok môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. Vždy v utorok ráno zas na vás čaká pravidelná spravodajská rubrika „TalkSport", v ktorej analyzujeme všetko, čo sa udialo v slovenskom športe za uplynulý týždeň.

Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Apple Podcasts, telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Google PodcastsSpotify...). Olympijský podcast je možné počúvať aj cez počítač, napr. na Soundcloud

Ďakujeme podcastovému štúdiu Podcaster za poskytnutie priestorov na nahrávanie Olympijského podcastu. Viac info a prenájom štúdia na www.podcaster.sk

Tagy
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri