Športové
Podcast
3 min. čítania

TalkSport #3: Slovensko zažíva volejbalový boom, Toronto zahanbil vlastný rolbár

Stanislav Benčat

Počúvajte na: Google podcasty Spotify | Apple podcasty RSS 

„Chceme do volejbalu a akcií spojených s týmto športom investovať. Pretože, len dobrá investícia vie priniesť zisky. A to nehovorím len o financiách, ale najmä o záujme ľudí o volejbal. Na finále Superpohára prišlo množstvo ľudí, nielen fanúšikovia volejbalu, ale aj známe osobnosti. A čo nás teší najviac, čoraz viac detí má o tento šport záujem."

Volejbal zažíva na Slovensku v posledných rokoch poriadny boom. Čoraz viac fanúšikov láka atraktívny šport, a to nielen pre krásu jeho ženských aktérok. Dokonale to potvrdilo finále Superpohára pred dvoma týždňami, ktoré sa konalo v bratislavskej Euróvia Aréna. Zásluhu na tom nesie aj dnešný hosť podcastu TalkSport, manažér pre marketing a médiá Filip Hudec.

Redaktor Stanislav Benčat sa v treťom dieli podcastu TalkSport rozprával s Hudecom nielen o téme volejbalu, ale prebrali aj iné udalosti, ktoré zaujali fanúšikov športu doma na Slovensku, ako aj vo svete.

Na čo sa teda môžete tešiť v podcaste TalkSport?

Ako vyzerala príprava Superfinále Slovenského pohára vo volejbale?

Sú volejbalistky najsexi športovkyne?

V čom sa hrá volejbal na snehu?

Prečo sa smeje Torontu celá NHL?

Uplatní sa Iľja Kovaľčuk po prestupe z Montrealu do Washingtonu?

Prečo dostal Hudec hráčky Spišskej Novej Vsi do rozpakov?


Olympijský podcast každý utorok a štvrtok! 

Rubrika "TalkSport" vychádza pravidelne vždy v utorok ráno.

Vo štvrtok si vo svojich podcastových aplikáciách nájdete Olympijský podcast so športovcami, trénermi či inými zaujímavými osobnosťami zo sveta športu.


Olympijský podcast môžete počúvať zadarmo 

Počúvajte na: Google podcasty Spotify | Apple podcasty RSS 

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiež na Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte „Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri