Šport a olympizmus
2 min. čítania

V druhom kole predaja vstupeniek na OH 2024 už aj ceremoniály a finále

Profile picture for user Pasuth
Peter
Pašuth

Fanúšikovia môžu až do 20. apríla zaregistrovať svoj záujem o vstupenky na olympijské hry 2024 do Paríža. Predaj pre vyžrebovaných záujemcov sa začne 11. mája 2023. Do predaja už idú aj vstupenky na ceremoniály a na finálové súťaže. Paríž bude hostiť olympijské hry od 26. júla do 11. augusta 2024.

Rovnako ako v prvom kole aj v druhom sa budú vstupenky vzhľadom na očakávaný záujem fanúšikov žrebovať. Registrácia sa začala 15. marca a potrvá do 20. apríla. Vyžrebovaní záujemcovia dostanú po 9. máji e-mail s informáciami o časovom okne dlhom 48 hodín, počas ktorého si budú môcť kúpiť vstupenky. Predaj by sa mal začať 11. mája.

VSTUPENKOVÝ PORTÁL OH 2024

Do žrebovania sú automaticky zaradení aj tí záujemcovia, ktorí neuspeli v prvom kole, respektíve tí, ktorí si nevyčerpali kvótu 30 vstupeniek na osobu. V prvej fáze sa predalo 3,25 milióna lístkov na 600 rôznych súťaží. Vstupenky putovali do 158 krajín sveta, najviac sa predalo vo Francúzsku. V druhej fáze má byť k dispozícii 1,5 milióna lístkov.

Okrem nákupu samostatných vstupeniek majú fanúšikovia a záujemcovia z celého sveta možnosť zaistiť si lístky s VIP servisom. Na Slovensku sa dajú zakúpiť len prostredníctvom oficiálneho predajcu On Location. K dispozícii sú aj komplexné balíčky služieb, ktoré obsahujú ubytovanie, prehliadku, ochutnávku vína a veľa ďalších ponúk strávenia voľného času v hlavnom meste Francúzska.

VIP SERVIS PRE OH 2024

„Všetkým záujemcom o vstupenky odporúčame cez web organizátorov alebo cez online platformy spoločnosti On Location. Na Slovensku nie je autorizovaným predajcom žiadna cestovná kancelária. Ak si fanúšikovia kúpia vstupenky cez neautorizovaného záujemcu, môže sa stať, že sa nedostanú na športovisko, lebo organizátori im zneplatnia lístky. Nelegálny predaj je prísne a celosvetovo monitorovaný,“ upozorňuje Jana Pirohová z marketingového oddelenia SOŠV.

Podujatia a športovci
od nitra

Súvisiace

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV