SOŠV
2 min. čítania

Zapojte sa do iniciatívy Európskeho hnutia fair play „Natiahni ruku a pošli odkaz“

Profile picture for user igorkovac
Igor
Kováč

Náš spôsob života už dlhé dni a týždne ovplyvňuje šírenie ochorenia COVID-19. Aj keď sa náš život pomaly opäť rozbieha, ani zďaleka sa tak skoro nevráti do starých koľají. V čase pretrvávajúceho spoločenského dištancovania je preto zdieľanie spoločných ľudských hodnôt dôležitejšie než kedykoľvek predtým. Sme odlúčení od našich blízkych, priateľov, obávame sa o ich zdravie, ale aj o ich životnú situáciu. Pandémia priviedla aj športový svet k zastaveniu. Nemôžeme sa stretávať s našimi trénermi, či oddielovými kamarátmi. Spoločné hodnoty však môžu pomôcť prekonať tieto ťažké časy strachu, nepokoja a neistoty.

Klub fair play SOŠV vám v rámci iniciatívy Európskeho hnutia fair play „Natiahni ruku a pošli odkaz“ ponúka príležitosť poslať odkaz niekomu, na kom vám záleží a dodať mu odvahu, nádej a silu.

Natiahnite preto ruku a podeľte sa o hodnoty, ktoré si najviac vážite! Urobte si fotografiu alebo video svojej ruky s hodnotou, ktorá je pre vás dôležitá! Odkaz môžete napísať v ľubovoľnom jazyku a uverejniť ho priamo na facebookovej stránke Európskeho hnutia fair play alebo poslať na emailovú adresu [email protected]. Označte priateľa alebo organizáciu, s ktorou sa chcete podeliť o svoje myšlienky. Pomôžete tak šíriť nádej, priateľstvo, toleranciu a spolupatričnosť na celom svete a vo všetkých jazykoch.

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri