1 min. čítania

1. súťažný deň v Baku: Zápasník Tomáš Csörgö nestačil na nemeckého súpera a v Baku končí

Foto
Tomáš Csörgő

Medzi prvých Slovákov, ktorí sa predstavili na Európskom olympijskom festivale mládeže v azerbajdžanskom Baku patria tenisti a zápasník. Salma Drugová, Irina Balus a Peter Naď dnes bojujú v prvých kolách dvojhry. Zápasník vo voľnom štýle v kategórii 55 kg Tomáš Csörgő vyzval súpera z Nemecka.

Zápasník Tomáš Csörgö nestačil na súpera z Nemecka

Voľnoštýliar v hmotnostnej kategórii Tomáš Csörgö nestačil na svojho súpera. Nemecký reprezentant Julien Zinser porazil nášho zápasníka 0:10. "Tomáš v prvom polčase prehral na technickú prevahu. Nedokázal udržať Nemca a v prvom polčase Nemec urobil štvorbodovú akciu, pričom Tomáš nedokázal ubrániť a koncentrovať sa na obranu. Nemec využil situáciu a urobil ďalšie technické body,” zhodnotil tréner zápasníkov Attila Gaál. Tomáš stratil šancu o postup do repasáže, pretože Nemec vo štvrťfinálovom zápase nestačil na Rusa Eltemirova.