zjazdové lyžovanie

Kategória
Slovak athletes, male / female
20 / 15
Počet podujatí so slovenským zastúpením:18
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Peter Jurko Calgary 1988
ČSSR
kombinácia 5
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Sarajevo 1984
ČSSR
zjazd 5
Adam Žampa Adam Žampa Soči 2014
SR
superkombinácia 5
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
alpská kombinácia 5
Adam Žampa Adam Žampa Soči 2014
SR
slalom 6
Lucia Medzihradská Calgary 1988
ČSSR
kombinácia 6
Adrián Bíreš Calgary 1988
ČSSR
kombinácia 8
Lucia Medzihradská Albertville 1992
ČSSR
kombinácia 8
Dagmar Kuzmanová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
slalom 9
Dagmar Kuzmanová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
obrovský slalom 9
Adam Žampa Adam Žampa Pjongčang 2018
SR
miešané tímy 9
Andreas Žampa Andreas Žampa Pjongčang 2018
SR
miešané tímy 9
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
miešané tímy 9
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Pjongčang 2018
SR
miešané tímy 9
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Vancouver 2010
SR
slalom 10
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Lake Placid 1980
ČSSR
zjazd 10
Lucia Medzihradská Calgary 1988
ČSSR
zjazd 10
Peter Jurko Calgary 1988
ČSSR
slalom 13
Lucia Medzihradská Calgary 1988
ČSSR
slalom 13
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
slalom 13
Lucia Medzihradská Lillehammer 1994
SR
kombinácia 13
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom 13
Adrián Bíreš Calgary 1988
ČSSR
slalom 15
Milanová Ľudmila Milanová OLY Albertville 1992
ČSSR
kombinácia 15
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Turín 2006
SR
kombinácia 15
Lucia Medzihradská Albertville 1992
ČSSR
slalom 16
Lucia Medzihradská Albertville 1992
ČSSR
zjazd 16
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Pjongčang 2018
SR
slalom 17
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Pjongčang 2018
SR
alpská kombinácia 18
Rajčan Michal Rajčan Salt Lake City 2002
SR
slalom 19
Petra Vlhová Petra Vlhová Soči 2014
SR
slalom 19
Lucia Medzihradská Lillehammer 1994
SR
slalom 20
Lucia Medzihradská Albertville 1992
ČSSR
obrovský slalom 20
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Lake Placid 1980
ČSSR
obrovský slalom 21
Anikó Eleöd St. Moritz 1948
Maďarsko
slalom 22
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Turín 2006
SR
slalom 22
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Soči 2014
SR
super-G 22
Adam Žampa Adam Žampa Soči 2014
SR
obrovský slalom 22
Adam Žampa Adam Žampa Pjongčang 2018
SR
alpská kombinácia 22
Soňa Maculová Turín 2006
SR
kombinácia 23
Adrián Bíreš Calgary 1988
ČSSR
super-G 23
Lucia Medzihradská Calgary 1988
ČSSR
obrovský slalom 23
JB Jaroslav Babušiak Turín 2006
SR
slalom 24
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Vancouver 2010
SR
slalom 24
Milanová Ľudmila Milanová OLY Albertville 1992
ČSSR
slalom 24
Adam Žampa Adam Žampa Pjongčang 2018
SR
slalom 24
Ivan Heimschild Salt Lake City 2002
SR
kombinácia 24
Milanová Ľudmila Milanová OLY Calgary 1988
ČSSR
zjazd 24
Milanová Ľudmila Milanová OLY Albertville 1992
ČSSR
zjazd 24
Petra Vlhová Petra Vlhová Soči 2014
SR
obrovský slalom 24
Peter Jurko Albertville 1992
ČSSR
slalom 25
Ivan Heimschild Turín 2006
SR
kombinácia 25
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
obrovský slalom 25
Adam Žampa Adam Žampa Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom 25
Ivan Heimschild Turín 2006
SR
slalom 26
JB Jaroslav Babušiak Turín 2006
SR
kombinácia 27
Peter Jurko Calgary 1988
ČSSR
super-G 27
Milan Pažout Grenoble 1968
ČSSR
obrovský slalom 27
Adam Žampa Adam Žampa Soči 2014
SR
super-G 28
Eva Hučková Turín 2006
SR
obrovský slalom 28
Lucia Medzihradská Albertville 1992
ČSSR
super-G 29
Milanová Ľudmila Milanová OLY Calgary 1988
ČSSR
super-G 29
Peter Jurko Calgary 1988
ČSSR
zjazd 29
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Pjongčang 2018
SR
zjazd 29
Soňa Maculová Turín 2006
SR
obrovský slalom 29
JB Jaroslav Babušiak Vancouver 2010
SR
slalom 30
Ivan Heimschild Salt Lake City 2002
SR
super-G 30
Kristína Saalová Kristína Saalová Soči 2014
SR
zjazd 31
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
super-G 32
Dagmar Kuzmanová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
zjazd 32
Lucia Medzihradská Lillehammer 1994
SR
zjazd 32
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Salt Lake City 2002
SR
obrovský slalom 32
Andreas Žampa Andreas Žampa Soči 2014
SR
obrovský slalom 32
Daniel Šlachta St. Moritz 1948
ČSR
slalom 33
Lucia Medzihradská Lillehammer 1994
SR
super-G 33
Adrián Bíreš Calgary 1988
ČSSR
zjazd 33
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
zjazd 33
Peter Jurko Calgary 1988
ČSSR
obrovský slalom 33
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Pjongčang 2018
SR
slalom 34
Daniel Šlachta St. Moritz 1948
ČSR
kombinácia 34
Marián Bíreš Albertville 1992
ČSFR
zjazd 34
Marián Bíreš Albertville 1992
ČSFR
obrovský slalom 34
Andreas Žampa Andreas Žampa Pjongčang 2018
SR
slalom 35
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Pjongčang 2018
SR
super-G 35
Soňa Maculová Turín 2006
SR
zjazd 35
Milan Pažout Grenoble 1968
ČSSR
zjazd 35
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Vancouver 2010
SR
obrovský slalom 35
Milanová Ľudmila Milanová OLY Albertville 1992
ČSSR
super-G 36
Andreas Žampa Andreas Žampa Soči 2014
SR
super-G 36
Anikó Eleöd St. Moritz 1948
Maďarsko
zjazd 36
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Turín 2006
SR
zjazd 36
JB Jaroslav Babušiak Vancouver 2010
SR
super-G 37
Marián Bíreš Albertville 1992
ČSFR
super-G 37
Eva Hučková Turín 2006
SR
zjazd 37
Peter Jurko Albertville 1992
ČSSR
obrovský slalom 37
Moravčíková Soňa Moravčíková Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom 37
Vladimír Krajňák Cortina d'Ampezzo 1956
ČSR
obrovský slalom 38
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Soči 2014
SR
obrovský slalom 38
Peter Jurko Albertville 1992
ČSSR
super-G 39
Andreas Žampa Andreas Žampa Pjongčang 2018
SR
super-G 39
JB Jaroslav Babušiak Turín 2006
SR
super-G 40
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom 41
Matej Falat Matej Falat Soči 2014
SR
super-G 42
Bendík Martin Bendík OLY Soči 2014
SR
super-G 43
Soňa Maculová Turín 2006
SR
super-G 44
JB Jaroslav Babušiak Turín 2006
SR
zjazd 45
Bendík Martin Bendík OLY Soči 2014
SR
zjazd 45
Barbora Lukáčová Barbora Lukáčová Soči 2014
SR
obrovský slalom 45
Ivan Heimschild Turín 2006
SR
super-G 46
Daniel Šlachta St. Moritz 1948
ČSR
zjazd 46
Ivan Heimschild Salt Lake City 2002
SR
zjazd 47
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Turín 2006
SR
super-G 48
Anton Šoltýs Innsbruck 1964
ČSSR
obrovský slalom 48
JB Jaroslav Babušiak Vancouver 2010
SR
obrovský slalom 50
Matej Falat Matej Falat Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom 50
JB Jaroslav Babušiak Vancouver 2010
SR
zjazd 52
Juraj Libik St. Moritz 1948
Maďarsko
zjazd 77
Vladimír Krajňák St. Moritz 1948
ČSR
zjazd DNS
Juraj Libik St. Moritz 1948
Maďarsko
slalom DSQ
Rajčan Michal Rajčan Salt Lake City 2002
SR
kombinácia DSQ
Eva Hučková Turín 2006
SR
super-G DSQ
Vladimír Krajňák Cortina d'Ampezzo 1956
ČSR
zjazd DSQ
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Innsbruck 1976
ČSSR
slalom DNF
Ivan Heimschild Salt Lake City 2002
SR
slalom DNF
Eva Hučková Turín 2006
SR
slalom DNF
Vladimír Krajňák Cortina d'Ampezzo 1956
ČSR
slalom DNF
Soňa Maculová Turín 2006
SR
slalom DNF
Milan Pažout Grenoble 1968
ČSSR
slalom DNF
Anton Šoltýs Innsbruck 1964
ČSSR
slalom DNF
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Salt Lake City 2002
SR
slalom DNF
Matej Falat Matej Falat Soči 2014
SR
slalom DNF
Andreas Žampa Andreas Žampa Soči 2014
SR
slalom DNF
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Soči 2014
SR
slalom DNF
Barbara Kantorová Barbara Kantorová Soči 2014
SR
slalom DNF
Barbora Lukáčová Barbora Lukáčová Soči 2014
SR
slalom DNF
Matej Falat Matej Falat Pjongčang 2018
SR
slalom DNF
Moravčíková Soňa Moravčíková Pjongčang 2018
SR
slalom DNF
Marián Bíreš Albertville 1992
ČSFR
kombinácia DNF
Anikó Eleöd St. Moritz 1948
Maďarsko
kombinácia DNF
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Turín 2006
SR
kombinácia DNF
Eva Hučková Turín 2006
SR
kombinácia DNF
Peter Jurko Albertville 1992
ČSSR
kombinácia DNF
Milanová Ľudmila Milanová OLY Calgary 1988
ČSSR
kombinácia DNF
Kristína Saalová Kristína Saalová Soči 2014
SR
super-G DNF
Ivan Heimschild Turín 2006
SR
zjazd DNF
Petra Vlhová Petra Vlhová Pjongčang 2018
SR
zjazd DNF
Gantnerová-Šoltýsová Janka Gantnerová-Šoltýsová OLY Sarajevo 1984
ČSSR
obrovský slalom DNF
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Turín 2006
SR
obrovský slalom DNF
Ivan Heimschild Salt Lake City 2002
SR
obrovský slalom DNF
Milanová Ľudmila Milanová OLY Calgary 1988
ČSSR
obrovský slalom DNF
Kristína Saalová Kristína Saalová Soči 2014
SR
obrovský slalom DNF
Andreas Žampa Andreas Žampa Pjongčang 2018
SR
obrovský slalom DNF
JB Jaroslav Babušiak Vancouver 2010
SR
superkombinácia DNF
Bendík Martin Bendík OLY Soči 2014
SR
superkombinácia DNF
Matej Falat Matej Falat Soči 2014
SR
superkombinácia DNF
Gantnerová Jana Gantnerová OLY Soči 2014
SR
superkombinácia DNF
Kristína Saalová Kristína Saalová Soči 2014
SR
superkombinácia DNF
Matej Falat Matej Falat Pjongčang 2018
SR
alpská kombinácia DNF
Veronika Velez Zuzulová Veronika Velez Zuzulová OLY Vancouver 2010
SR
obrovský slalom 1. kolo
Petra Vlhová Petra Vlhová Innsbruck 2012
SR
slalom Z
Petra Vlhová Petra Vlhová Innsbruck 2012
SR
obrovský slalom 4
Petra Vlhová Petra Vlhová Innsbruck 2012
SR
superkombinácia 4
Jančová Rebeka Jančová Lausanne 2020
Slovensko
alpská kombinácia 4
Jančová Rebeka Jančová Lausanne 2020
Slovensko
super-G 8
Petra Vlhová Petra Vlhová Innsbruck 2012
SR
super-G 9
Tereza Jančová Lillehammer 2016
SR
superkombinácia 10
Tereza Jančová Lillehammer 2016
SR
slalom 14
Tereza Jančová Lillehammer 2016
SR
super-G 14
Jančová Rebeka Jančová Lausanne 2020
Slovensko
obrovský slalom 14
Jančová Rebeka Jančová Lausanne 2020
Slovensko
slalom 15
Tereza Jančová Lillehammer 2016
SR
obrovský slalom 15
Henrich Katrenič Lillehammer 2016
SR
superkombinácia 15
Henrich Katrenič Lillehammer 2016
SR
slalom 16
Roman Murín Innsbruck 2012
SR
super-G 18
Žampa Teo Žampa Lausanne 2020
Slovensko
super-G 21
Henrich Katrenič Lillehammer 2016
SR
obrovský slalom 24
Žampa Teo Žampa Lausanne 2020
Slovensko
alpská kombinácia 24
Žampa Teo Žampa Lausanne 2020
Slovensko
obrovský slalom 26
Henrich Katrenič Lillehammer 2016
SR
super-G 27
Žampa Teo Žampa Lausanne 2020
Slovensko
slalom 37
Roman Murín Innsbruck 2012
SR
superkombinácia DNF
Roman Murín Innsbruck 2012
SR
obrovský slalom 1. kolo

Mapa olympionikov

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri