Môj príbeh

Tenisu sa venujem od 4 rokov v Leviciach. Tenis ma začal baviť hneď od začiatku. V Leviciach som hrávala do svojich 11 rokov. Potom som prestúpila do klubu Empire Trnava, kde som začala trénovať pod mojim terajším trénerom Róbertom Gašparetzom. Keďže som dosť súťaživý typ, rodičia so mnou pomaly začali chodiť po turnajoch. Najskôr to boli turnaje do desať rokov, potom dvanásť a postupne som sa zúčastňovala aj na európskych turnajov, v ktorých som sa nakoniec dostala aj na majstrovstvá Európy do štrnásť rokov. Tam som sa dostala do finále, kde som nakoniec skončila druhá. Bol to pre mňa veľký zážitok a skúsenosť. Po tomto úspechu som bola automaticky zaradená medzi osem najlepších, ktoré absolvovali turnaj MASTERS v Monte Carle. Tam som obsadila tretie miesto, z ktorého som tiež mala veľkú radosť. Som členkou slovenskej reprezentácie do 14 rokov.

S reprezentačným tímom sme dosiahli pekné výsledky, na ME družstiev obsadili 2. miesto a tým sme sa kvalifikovali na MS družstiev. Tam sme dosiahli 4.miesto, čo je pre nás ako tím výborný výsledok Som vďačná, za každú možnosť zúčastniť sa na takýchto turnajoch, na ktorých získavam veľké skúsenosti do budúcna. Ako štrnásťročná sa pomaly zúčastňujem turnajov do osemnásť rokov. Pevne verím, že sa budem zlepšovať a dosahovať lepšie a lepšie výsledky. Od decembra 2022 som hráčkou Národného tenisového centra v Bratislave.