Môj príbeh

Keď som mala asi 5 rokov, dostala som od rodičov za úlohu vybrať si šport, ktorému sa budem venovať. Vybrala som si tenis. A tak ma moja mamina odviedla na môj prvý tenisový tréning. Keď som si však uvedomila, že na tréningu nebudem sama, ale budú tam aj iné deti, otočila som sa a odišla som. Začala som s tancovaním, no nanešťastie ma aj to po pár rokoch prestalo baviť.

Raz ma však môj starší brat zobral na jeho bikrosový tréning. Najprv sa mi to vôbec nepáčilo, ale viac-menej som nemala na výber, tak som trénovala spolu s ostatnými. Ku koncu tréningu som mala aj pár nových kamarátov, a tak som sa rozhodla, že na tréningy budem chodiť častejšie. V mojich ôsmich rokoch som sa zúčastnila prvých veľkých pretekoch. Boli to majstrovstvá Európy v Belgicku. Nevedela som, čo od toho očakávať, ale nakoniec som sa dostala až do finále, kde som sa umiestnila na šiestom mieste.

Ak by ste mi vtedy povedali, že o pár rokov budem jazdiť v eliťáckej kategórii a budem v Juniorskom olympijskom tíme, bola by som na seba nesmierne hrdá a tešila by som sa, čo ma v budúcnosti čaká. A preto, aj keď sa teraz zamyslím nad budúcnosťou, teším sa na to, čo mi život prinesie a aké prekážky budem musieť zdolať.

Mesto
mesto
Klub
BMX klub Rača
Vek

18 rokov

Tréner
Mário Manik
Športové úspechy

semifinále na MS 2019

vicemajsterka Európy 2014, 2015, 2016

viacnásobná majsterka Slovenska

Najbližšie udalosti

08.okt 2023
- 10.okt 2023

JOT Games

Máte otázku? Opýtajte sa!
+421 907 980 944
[email protected]

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV