Môj príbeh

Pochádzam z Martina, kde aj študujem. Posledný rok na bilingválnom gymnáziu. V škole mám individuálny študijný plán, pretože veľa času trávim na tréningoch v Bratislave, odkiaľ pochádza môj tréner. Predtým ako som začala s triatlonom som sa závodne venovala plávaniu. Už od troch rokov. Stala som sa 10 krát majsterkou Slovenska v rôznych disciplínach.

Neskôr som s plávaním prestala, pretože ma to už až tak nenapĺňalo a potrebovala som väčšiu výzvu. Tak som začala s triatlonom. Tomu sa venujem už 7 rokov. V sezóne cestujem po európskych a svetových pohároch. Sezóna 2018 bola pre mňa veľmi náročná aj čo sa týka psychickej stránky, pretože začiatok nebol ľahký. Nakoniec to bola moja najlepšia sezóna, čo som zatiaľ mala.

V zimnej príprave tak isto cestujem po svete. Tento rok sa chystám napríklad do Južnej Afriky a na Malorku. Môj cieľ je byť úspešná pretekárka a dostať sa na olympiádu. Reprezentujem Slovensko aj v zmiešanej štafete, s ktorou bojujeme o kvalifikáciu na Olympijské hry v Tokiu 2020.

Mesto
Martin
Klub
Triatlonový klub TriMaT
Vek

20 roky

Tréner
Ján Roziak
Športové úspechy
1
miesto

Európsky pohár juniorov Holandsko 2018

8
miesto

Majstrovstvá Európy v Estónsku 2018

2
miesto

Európsky pohár v Českej republike 2018

1
miesto

Majsterka Slovenska junioriek v triatlone 2018

  • 4. miesto - celkové poradie na konci sezóny: Európsky pohár v triatlone – 2018
  • majsterka Európy junioriek v akvatlone - 2017

Máte otázku? Opýtajte sa!
Zuzana Tomčíková

+421 907 139 833
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri