Vstupenky Pjongčang 2018

XXIII. zimné olympijské hry v Pjongčangu sa uskutočnia v termíne 9. – 25. februára 2018, ale súťaže v curlingu a v skokoch na lyžiach sa začnú už 8. februára. Po prvý raz v histórii ZOH sa teda stane to, čo je už dávnejšie zvykom na letných hrách olympiády – že súťažiť sa začne ešte pred slávnostným otvorením. Kórejská republika bude ZOH hostiť premiérovo, ale v hlavnom meste krajiny Soule sa konali OH 1988. V Ázii sa ZOH budú konať tretíkrát, predtým ich dvakrát hostili v Japonsku: v Sappore v roku 1972 a v Nagane v roku 1998. A do Ázie sa vrátia zase hneď po Pjongčangu, pretože ZOH 2022 budú v čínskom Pekingu.

Slovenská olympijská marketingová, a.s. Vám ponúka možnosť kúpy vstupeniek na ZOH v Pjongčangu. V prípade záujmu o kúpu indivduálnych vstupeniek alebo pobytového balíčka (vstupenky na športoviská + hotel) prosím kontaktujte SOM a.s.

 

 

Zoznam dostupných vstupeniek na stiahnutie

PyeongChang 2018 Zmluvné podmienky - aktualizované

ZOZNAM AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV 


Kontakt pre záujemcov: office@olympic.sk

Najväčší záujem o vstupenky sa predpokladá na zápasy slovenskej reprezentácie v ľadovom hokeji. Ceny lístkov na jednotlivé športy sa pohybujú v rozmedzí od 20 do 780 eur. Ako zvyčajne sú najdrahšeie lístky na otvárací a záverečný ceremoniál. Cenové rozpätie je od 550 do 1300 eur. Vstupenky sú rozdelené do štyroch kvalitatívnych kategórií A, B, C a D.

Medzinárodný olympijský výbor a Organizačný výbor olympijských hier Pjongčang schválil za oficiálneho autorizovaného predajcu vstupeniek a pobytových zájazdov pre Slovenskú republiku spoločnosť Slovenská olympijská marketingová a.s.


Dôležité upozornenie:

Slovenský olympijský výbor ani Slovenská olympijská marketingová a.s. nezodpovedajú za vstupenky zakúpené mimo Slovenskej republiky ani od iných predajcov okrem autorizovaného predajcu.

Autor: SOM, a.s.

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím