Friuli Venezia Giulia 2023

2 S
EYOF
Krajina
Dátum konania
-
Počet športov
13
Slovenských športovcov
76

LIVESTREAM

V poradí 16. zimný Európsky olympijský festival mládeže budú hostiť strediská Furlansko-Julského Benátska, Rakúska a Slovinska. Štartovať budú opäť mladí športovci vo veku od 14 do 18 rokov. Predstavia sa v trinástich športoch – alpskom lyžovaní, biatlone, behu na lyžiach, curlingu, krasokorčuľovaní, akrobatickom lyžovaní, snoubordingu, skikrose, ľadovom hokeji, šortreku, skokoch na lyžiach, skialpinizme a v severskej kombinácii. Premiéru na EYOF bude mať vo Friuli Venezia Giulia skialpinizmus, novinkou bude aj voľný štýl v snoubordingom slopestyle a skikros.

Slovensko vyšle na podujatie hokejové kolektívy chlapcov a dievčat a obsadí aj ďalšie individuálne disciplíny.

Výsledky slovenských športovcov
Športovec Výprava Šport Disciplína Umiestnenie
Vanessa Eibenová Vanessa Eibenová ľadový hokej dievčatá S
Michaela Feníková Michaela Feniková ľadový hokej dievčatá S
Alica Juríková Alica Juríková ľadový hokej dievčatá S
Alena Karkošková Lenka Karkošková ľadový hokej dievčatá S
Nikola Komloš Nikola Komloš ľadový hokej dievčatá S
Tatiana Korčeková Tatiana Korčeková ľadový hokej dievčatá S
Bianka Kostková Bianka Kostková ľadový hokej dievčatá S
Nikita Liliana Krištofíková Nikita Liliana Krištofíková ľadový hokej dievčatá S
Ema Lacková Ema Lacková ľadový hokej dievčatá S
Nela Lopušanová Nela Lopušanová ľadový hokej dievčatá S
Bianka Masláková Bianka Masláková ľadový hokej dievčatá S
Lívia Nogová Lívia Nogová ľadový hokej dievčatá S
Zuzana Sliacka Zuzana Sliacka ľadový hokej dievčatá S
Mariana Sumegová Mariana Sumegová ľadový hokej dievčatá S
Alexandra Tomasová Alexandra Tomasová ľadový hokej dievčatá S
Liana Tomaštíková Liana Tomaštíková ľadový hokej dievčatá S
Zuzana Tomečková Zuzana Tomečková ľadový hokej dievčatá S
Ema Tóthová Ema Tóthová ľadový hokej dievčatá S
Laura Turnová Laura Turnová ľadový hokej dievčatá S
Jazmína Večerková Jazmína Večerková ľadový hokej dievčatá S
Michal Adamov Michal Adamov biatlon 12,5 km S
Sebastian Bodnár Sebastián Bodnár ľadový hokej muži 5
Samuel Bohoš Samuel Bohoš ľadový hokej muži 5
Juraj Gracák Juraj Gracák ľadový hokej muži 5
Jakub Harvánek Jakub Harvánek ľadový hokej muži 5
Thomas Pavel Hurtaj Thomas Pavel Hurtaj ľadový hokej muži 5
Martin Kalis Martin Kalis ľadový hokej muži 5
Branislav Král Branislav Kráľ ľadový hokej muži 5
Fabián Andrej Ličko Fabián Andrej Ličko ľadový hokej muži 5
Michal Liščinský Michal Líščinský ľadový hokej muži 5
Martin Liška Martin Líška ľadový hokej muži 5
Maxim Petras Maxim Petras ľadový hokej muži 5
Dávid Pohánka Dávid Pohánka ľadový hokej muži 5
Pavol Prokopovič Pavol Prokopovič ľadový hokej muži 5
Miroslav Šatan Miroslav Šatan ľadový hokej muži 5
Alexander Milan Sejna Alexander Milan Sejna ľadový hokej muži 5
Simon Semančík Simon Semančík ľadový hokej muži 5
Tomáš Šlank Tomáš Šlank ľadový hokej muži 5
Andreas Straka Andreas Straka ľadový hokej muži 5
Tobias Tomík Tobias Tomík ľadový hokej muži 5
Michal Valášek Michal Valášek ľadový hokej muži 5
Jakub Tomašák Jakub Tomašák snoubording snoubordkros - miešané tímy 5
Sára Pitoňáková Sára Pitoňáková snoubording snoubordkros - miešané tímy 5
Sára Pitoňáková Sára Pitoňáková snoubording snoubordkros - miešané tímy 5
Lea Popovičová Lea Popovičová šortrek 500 m 6
Matúš Ďuriška Matúš Ďuriška šortrek mix štafeta 6
Michaela Ižarová Michaela Ižarová šortrek mix štafeta 6
Damián Marcin Damián Marcin šortrek mix štafeta 6
Lea Popovičová Lea Popovičová šortrek mix štafeta 6
Lukáš Václavík Lukáš Václavík krasokorčuľovanie muži 7
Lea Popovičová Lea Popovičová šortrek 1500 m 7
Martin Maťko Martin Maťko biatlon miešaná štafeta 8
Michal Adamov Michal Adamov biatlon miešaná štafeta 8
Alžbeta Garguláková Alžbeta Garguláková biatlon miešaná štafeta 8
Tamara Molentová Tamara Molentová biatlon miešaná štafeta 8
Tamara Mesíková Tamara Mesíková skoky na lyžiach stredný mostík 9
Jakub Tomašák Jakub Tomašák snoubording snoubordkros 9
Sára Pitoňáková Sára Pitoňáková snoubording snoubordkros 9
Michaela Ižarová Michaela Ižarová šortrek 500 m 10
Michaela Ižarová Michaela Ižarová šortrek 1000 m 11
Michal Adamov Michal Adamov biatlon 7,5 km 13
Matúš Ďuriš Matúš Ďuriš akrobatické lyžovanie skikros 13
Laura Roglová Laura Roglová beh na lyžiach 4x5 km 14
Lucas Melich Lucas Melich beh na lyžiach 4x5 km 14
Veronika Michalechová Veronika Michalechová beh na lyžiach 4x5 km 14
Martin Stankoviansky Martin Stankoviansky beh na lyžiach 4x5 km 14
Alžbeta Garguláková Alžbeta Garguláková biatlon šprint 6 km 15
Vanesa Šelmeková Vanesa Šelmeková krasokorčuľovanie ženy 16
Michaela Ižarová Michaela Ižarová šortrek 1500 m 16
Lea Popovičová Lea Popovičová šortrek 1000 m 17
Adam Nováček Adam Nováček zjazdové lyžovanie slalom 17
Hugo Rybár Hugo Rybár akrobatické lyžovanie skikros 17
Sophia Polak Sophia Polak zjazdové lyžovanie slalom 19
Matúš Ďuriška Matúš Ďuriška šortrek 500 m 20
Damián Marcin Damián Marcin šortrek 1000 m 21
Andrea Bruncková Andrea Bruncková skialpinizmus šprint 21
Matúš Ďuriška Matúš Ďuriška šortrek 1500 m 22
Júlia Jurošová Júlia Jurošová skialpinizmus individuálne preteky 22
Andrea Bruncková Andrea Bruncková skialpinizmus individuálne preteky 23
Maxim Mejtský Maxim Mejtský biatlon 7,5 km 24
Alžbeta Garguláková Alžbeta Garguláková biatlon 10 km 24
Matúš Ďuriška Matúš Ďuriška šortrek 1000 m 24
Sophia Polak Sophia Polak zjazdové lyžovanie obrovský slalom 24
Marko Hubač Marko Hubač skialpinizmus individuálne preteky 24
Katarína Šrobová Katarína Šrobová zjazdové lyžovanie super-G 26
Júlia Jurošová Júlia Jurošová skialpinizmus miešaná štafeta 26
Marko Hubač Marko Hubač skialpinizmus miešaná štafeta 26
Martin Maťko Martin Maťko biatlon 7,5 km 27
Damián Marcin Damián Marcin šortrek 500 m 27
Katarína Šrobová Katarína Šrobová zjazdové lyžovanie slalom 27
Maxim Mejtský Maxim Mejtský biatlon 12,5 km 27
Tamara Molentová Tamara Molentová biatlon 10 km 28
Andrej Barnáš Andrej Barnáš zjazdové lyžovanie super-G 28
Sophia Polak Sophia Polak zjazdové lyžovanie super-G 29
Sofia Semanová Sofia Semanová zjazdové lyžovanie obrovský slalom 29
Martin Maťko Martin Maťko biatlon 12,5 km 29
Katarína Šrobová Katarína Šrobová zjazdové lyžovanie obrovský slalom 31
Laura Roglová Laura Roglová beh na lyžiach šprint klasicky 31
Tamara Molentová Tamara Molentová biatlon šprint 6 km 31
Damián Marcin Damián Marcin šortrek 1500 m 32
Sofia Semanová Sofia Semanová zjazdové lyžovanie super-G 33
Vanesa Vulganová Vanesa Vulganová zjazdové lyžovanie super-G 34
Liliana Baculíková Liliana Baculíková biatlon 10 km 35
Andrej Barnáš Andrej Barnáš zjazdové lyžovanie obrovský slalom 35
Laura Roglová Laura Roglová beh na lyžiach 5 km voľne 35
Laura Roglová Laura Roglová beh na lyžiach 7,5 km klasicky 36
Andrej Barnáš Andrej Barnáš zjazdové lyžovanie slalom 37
Martin Stankoviansky Martin Stankoviansky beh na lyžiach šprint klasicky 38
Veronika Michalechová Veronika Michalechová beh na lyžiach 5 km voľne 38
Martin Stankoviansky Martin Stankoviansky beh na lyžiach 10 km klasicky 39
Martin Stankoviansky Martin Stankoviansky beh na lyžiach 7,5 km voľne 39
Rebeka Tóthová Rebeka Tóthová biatlon šprint 6 km 42
Samuel Svrčina Samuel Svrčina biatlon 7,5 km 43
Martin Ferjanček Martin Ferjanček zjazdové lyžovanie super-G 43
Adam Nováček Adam Nováček zjazdové lyžovanie super-G 45
Philippe Beck Philippe Beck zjazdové lyžovanie obrovský slalom 45
Veronika Michalechová Veronika Michalechová beh na lyžiach 7,5 km klasicky 45
Nina Škvarvadová Nina Škarvadová beh na lyžiach 5 km voľne 48
Samuel Svrčina Samuel Svrčina biatlon 12,5 km 49
Lucas Melich Lucas Melich beh na lyžiach šprint klasicky 50
Liliana Baculíková Liliana Baculíková biatlon šprint 6 km 50
Nina Škvarvadová Nina Škarvadová beh na lyžiach 7,5 km klasicky 51
Lucas Melich Lucas Melich beh na lyžiach 7,5 km voľne 52
Lucas Melich Lucas Melich beh na lyžiach 10 km klasicky 53
Nina Škvarvadová Nina Škarvadová beh na lyžiach šprint klasicky 54
Philippe Beck Philippe Beck zjazdové lyžovanie super-G 55
Veronika Michalechová Veronika Michalechová beh na lyžiach šprint klasicky 55
Richard Kostelník Richard Kostelník beh na lyžiach šprint klasicky 56
Richard Kostelník Richard Kostelník beh na lyžiach 10 km klasicky 59
Richard Kostelník Richard Kostelník beh na lyžiach 7,5 km voľne 59
Philippe Beck Philippe Beck zjazdové lyžovanie slalom DNF
Martin Ferjanček Martin Ferjanček zjazdové lyžovanie slalom DNF
Vanesa Vulganová Vanesa Vulganová zjazdové lyžovanie slalom DNF
Sofia Semanová Sofia Semanová zjazdové lyžovanie slalom DNF
Martin Ferjanček Martin Ferjanček zjazdové lyžovanie obrovský slalom DNF
Adam Nováček Adam Nováček zjazdové lyžovanie obrovský slalom DNF
Vanesa Vulganová Vanesa Vulganová zjazdové lyžovanie obrovský slalom DNF

Kvalifikovaní športovci

0

Tomáš Šlank

ľadový hokej
0

Simon Semančík

ľadový hokej
0

Alexander Milan Sejna

ľadový hokej
0

Miroslav Šatan

ľadový hokej
0

Pavol Prokopovič

ľadový hokej
0

Dávid Pohánka

ľadový hokej
0

Maxim Petras

ľadový hokej
0

Martin Líška

ľadový hokej
0

Michal Líščinský

ľadový hokej
0

Fabián Andrej Ličko

ľadový hokej
0

Branislav Kráľ

ľadový hokej
0

Martin Kalis

ľadový hokej
0

Thomas Pavel Hurtaj

ľadový hokej
0

Jakub Harvánek

ľadový hokej
0

Juraj Gracák

ľadový hokej
0

Samuel Bohoš

ľadový hokej
0

Sebastián Bodnár

ľadový hokej
0

Sára Pitoňáková

snoubording
0

Marko Hubač

skialpinizmus
0

Júlia Jurošová

skialpinizmus
0

Andrea Bruncková

skialpinizmus
0

Tamara Mesíková

skoky na lyžiach
0

Lea Popovičová

rýchlokorčuľovanie
0

Damián Marcin

rýchlokorčuľovanie
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola