Šport a olympizmus
2 min. čítania

Športuj Slovensko mieri na Štrbské Pleso: Päť dôvodov, prečo sa oplatí prísť

Obľúbené podujatie Športuj Slovensko sa vracia na Štrbské pleso! Čakajú vás až DVA DNI plné športu a skvelej zábavy pre malých i veľkých. Ešte stále váhate? Tu je 5 dôvodov, prečo sa oplatí prísť!

1. Stretnete športové hviezdy

Na podujatiach Športuj Slovensko nikdy nechýbajú naši súčasní aj bývalí olympionici a ďalší skvelí športovci. Na Štrbskom Plese sa môžete tešiť na biatlonovú legendu Nasťu Kuzminovú, snoubordistku Klaudiu Medlovú aj na lyžiarov Adama, Andreasa a Tea Žampovcov.

2. Spájame sily s BILLA Žampa Cupom

Spájame sily s 8. ročníkom BILLA Žampa Cupu. Všetci nadšenci lyžovania vo veku od 8 do 16 rokov sa môžu už teraz registrovať na lyžiarske preteky zadarmo. V sobotu 25. marca sa zase spoločne pokúsime o zápis do Slovenskej knihy rekordov v hromadnom zjazde.

3. Vyskúšate si nové športy

Čaká na vás množstvo športov. Objavte ten, ktorý vám a vašim detom ide najlepšie. A ktovie, možno vás zaujme natoľko, že sa mu spoločne začnete venovať naplno. Svoje schopnosti otestujte v zjazdovom i bežeckom lyžovaní či v sánkovaní. Vyskúšať si môžete aj boby či streľbu na hokejovú bránku.

4. Vyhrajte lyže na SKILLS RUN

V nedeľu si mladí pretekári otestujú svoje schopnosti prekonávaním rôznych prekážok na trati - prejazd cez bránky, jazdu hore kopcom, čo najplynulejšie prejdenie terénnych vĺn či prejazd 360-stupňovou otočkou. Vítaný je každý športovec vo veku od 8 do 16 rokov. Najrýchlejší pretekár vyhrá lyže.

5. Zábava pre celú rodinu

Na svoje si prídu malí aj veľkí. Rozhýbte sa a užite si dva dni plné športu naplno. Príďte si celou rodinou vychutnať čerstvý vzduch a šport. Okrem športovej zábavy vás čaká tombola o skvelé ceny a autogramiáda športovcov.

Viac info

športuj
Tamara Tokarova ukazsa2023
Juraj Slafkovsky Ukazsa 2023
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola