Biatlon

3 Z
3 S
1 B
Kategória
Počet slovenských športovcov, muži / ženy
22 / 19
Výsledky
Športovec Hry Výprava Disciplína Umiestnenie
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
Slovensko
7,5 km Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
Slovensko
7,5 km Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
12,5 km s hromadným štartom Z
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
15 km S
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
Slovensko
stíhacie preteky S
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
10 km stíhacie preteky S
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
Slovensko
15 km s hromadným štartom B
Soňa Mihoková Nagano 1998
Slovensko
7,5 km 4
Anna Murínová OLY Nagano 1998
Slovensko
4x7,5 km 4
Soňa Mihoková Nagano 1998
Slovensko
4x7,5 km 4
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
Slovensko
4x7,5 km 4
Tatiana Kutlíková Nagano 1998
Slovensko
4x7,5 km 4
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
15 km 5
Marek Matiaško Turín 2006
Slovensko
20 km 5
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
Slovensko
20 km 5
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
miešaná štafeta 5
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
Slovensko
miešaná štafeta 5
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
Slovensko
miešaná štafeta 5
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
Slovensko
miešaná štafeta 5
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
4x7,5 km 5
Marcela Pavkovčeková Salt Lake City 2002
Slovensko
4x7,5 km 5
Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
4x7,5 km 5
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
Slovensko
4x7,5 km 5
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
4x6 km 5
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
Slovensko
4x6 km 5
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
4x6 km 5
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
4x6 km 5
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Lillehammer 1994
Slovensko
15 km 6
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
10 km 6
Vojtech Pavelica St. Moritz 1948
ČSR
vojenská lyžiarska hliadka 6
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
Slovensko
10 km stíhacie preteky 6
Peter Zelinka Sarajevo 1984
ČSSR
4x7,5 km 6
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
Slovensko
7,5 km 7
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
Slovensko
10 km 7
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
Slovensko
12,5 km s hromadným štartom 8
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
15 km 9
Anna Murínová OLY Nagano 1998
Slovensko
7,5 km 9
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
Slovensko
4x6 km 10
Soňa Mihoková Turín 2006
Slovensko
4x6 km 10
Anna Murínová OLY Turín 2006
Slovensko
4x6 km 10
Marcela Pavkovčeková Turín 2006
Slovensko
4x6 km 10
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
7,5 km 11
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
4x7,5 km 11
Soňa Mihoková Lillehammer 1994
Slovensko
7,5 km 12
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
Slovensko
4x7,5 km 12
Ján Húska Sapporo 1972
ČSSR
4x7,5 km 12
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
4x7,5 km 12
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
Slovensko
4x7,5 km 12
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Soči 2014
Slovensko
4x7,5 km 12
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
7,5 km 13
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
7,5 km 13
Natália Prekopová OLY Vancouver 2010
Slovensko
4x6 km 13
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
Slovensko
4x6 km 13
Janka Gereková Vancouver 2010
Slovensko
4x6 km 13
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
Slovensko
4x6 km 13
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
Slovensko
15 km 14
Marek Matiaško Turín 2006
Slovensko
4x7,5 km 14
Dušan Šimočko OLY Turín 2006
Slovensko
4x7,5 km 14
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
Slovensko
4x7,5 km 14
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
Slovensko
4x7,5 km 14
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
Slovensko
4x6 km 14
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
Slovensko
4x6 km 14
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Soči 2014
Slovensko
4x6 km 14
Poliaková Terézia Poliaková Soči 2014
Slovensko
4x6 km 14
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Lillehammer 1994
Slovensko
7,5 km 15
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
15 km s hromadným štartom 15
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
4x7,5 km 15
Marek Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
4x7,5 km 15
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
Slovensko
4x7,5 km 15
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
Slovensko
4x7,5 km 15
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
Slovensko
7,5 km 16
Hurajt Pavol Hurajt Vancouver 2010
Slovensko
stíhacie preteky 16
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
stíhacie preteky 18
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
Slovensko
20 km 18
Šimon Bartko Šimon Bartko Pjongčang 2018
Slovensko
4x7,5 km 18
Lukáš Krejčí Lillehammer 1994
Slovensko
4x7,5 km 18
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Pjongčang 2018
Slovensko
4x7,5 km 18
Pavel Kotraba Lillehammer 1994
Slovensko
4x7,5 km 18
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
Slovensko
4x7,5 km 18
Pavel Sládek Lillehammer 1994
Slovensko
4x7,5 km 18
Daniel Krčmář Lillehammer 1994
Slovensko
4x7,5 km 18
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
Slovensko
4x7,5 km 18
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
20 km 19
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
Slovensko
miešaná štafeta 20
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Pjongčang 2018
Slovensko
miešaná štafeta 20
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Pjongčang 2018
Slovensko
miešaná štafeta 20
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
miešaná štafeta 20
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
Slovensko
7,5 km 21
Soňa Mihoková Salt Lake City 2002
Slovensko
stíhacie preteky 21
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
12,5 km s hromadným štartom 21
Marcela Pavkovčeková Turín 2006
Slovensko
15 km 22
Peter Zelinka Lake Placid 1980
ČSSR
20 km 22
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
Slovensko
10 km 22
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
12,5 km stíhacie preteky 23
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky 24
Soňa Mihoková Nagano 1998
Slovensko
15 km 26
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
Slovensko
12,5 km s hromadným štartom 26
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Soči 2014
Slovensko
15 km 27
Soňa Mihoková Turín 2006
Slovensko
7,5 km 27
Marek Matiaško Turín 2006
Slovensko
15 km s hromadným štartom 27
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Pjongčang 2018
Slovensko
12,5 km stíhacie preteky 27
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
Slovensko
20 km 28
Marcela Pavkovčeková Turín 2006
Slovensko
7,5 km 29
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
Slovensko
20 km 29
Hurajt Pavol Hurajt Turín 2006
Slovensko
10 km 29
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
Slovensko
12,5 km stíhacie preteky 31
Marcela Pavkovčeková Salt Lake City 2002
Slovensko
15 km 33
Marek Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
20 km 33
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
Slovensko
15 km 34
Matej Kazár Matej Kazár Pjongčang 2018
Slovensko
20 km 34
Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
7,5 km 35
Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
stíhacie preteky 35
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
Slovensko
10 km stíhacie preteky 35
Matej Kazár Matej Kazár Soči 2014
Slovensko
10 km 37
Anna Murínová OLY Turín 2006
Slovensko
7,5 km 38
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
Slovensko
20 km 38
Ľubomír Machyniak Nagano 1998
Slovensko
20 km 38
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
10 km stíhacie preteky 38
Anastasia Kuzminová Anastasia Kuzminová OLY Vancouver 2010
Slovensko
15 km 39
Marek Matiaško Salt Lake City 2002
Slovensko
10 km 39
Soňa Mihoková Lillehammer 1994
Slovensko
15 km 40
Janka Gereková Vancouver 2010
Slovensko
7,5 km 40
Janka Gereková Vancouver 2010
Slovensko
stíhacie preteky 40
Ľubomír Machyniak Nagano 1998
Slovensko
10 km 41
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
Slovensko
7,5 km 43
Marek Matiaško Salt Lake City 2002
Slovensko
stíhacie preteky 43
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
Slovensko
20 km 43
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
Slovensko
15 km 44
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Nagano 1998
Slovensko
15 km 46
Janka Gereková Vancouver 2010
Slovensko
15 km 46
Soňa Mihoková Turín 2006
Slovensko
15 km 47
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
20 km 47
Anna Murínová OLY Nagano 1998
Slovensko
15 km 48
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky 49
Jana Gereková Jana Gereková Soči 2014
Slovensko
15 km 50
Lukáš Krejčí Lillehammer 1994
Slovensko
20 km 50
Pavel Kotraba Lillehammer 1994
Slovensko
10 km 51
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Turín 2006
Slovensko
10 km 51
Matej Kazár Matej Kazár Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky 52
Marek Matiaško Salt Lake City 2002
Slovensko
20 km 52
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
Slovensko
10 km 52
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Pjongčang 2018
Slovensko
10 km 52
Hurajt Pavol Hurajt Soči 2014
Slovensko
12,5 km stíhacie preteky 52
Anna Murínová OLY Salt Lake City 2002
Slovensko
15 km 53
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
Slovensko
7,5 km 54
Dušan Šimočko OLY Turín 2006
Slovensko
20 km 56
Pavel Sládek Lillehammer 1994
Slovensko
20 km 56
Matej Kazár Matej Kazár Turín 2006
Slovensko
10 km 57
Daniel Krčmář Lillehammer 1994
Slovensko
10 km 57
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Soči 2014
Slovensko
20 km 58
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
Slovensko
15 km 59
Janka Gereková Turín 2006
Slovensko
15 km 59
Martina Chrapánová Martina Chrapánová Soči 2014
Slovensko
7,5 km 62
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
15 km 64
Tatiana Kutlíková Salt Lake City 2002
Slovensko
7,5 km 64
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Soči 2014
Slovensko
10 km 65
Poliaková Terézia Poliaková Soči 2014
Slovensko
15 km 66
Marek Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
10 km 66
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Soči 2014
Slovensko
10 km 68
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
Slovensko
10 km 70
Marek Matiaško Turín 2006
Slovensko
10 km 71
Anastasia Kuzminová Paulína Fialková OLY Soči 2014
Slovensko
7,5 km 72
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Pjongčang 2018
Slovensko
7,5 km 74
Šimon Bartko Šimon Bartko Pjongčang 2018
Slovensko
10 km 74
Dušan Šimočko OLY Vancouver 2010
Slovensko
10 km 75
Miroslav Matiaško Miroslav Matiaško Vancouver 2010
Slovensko
10 km 76
Ľubomíra Kalinová Vancouver 2010
Slovensko
15 km 80
Ľubomíra Kalinová Vancouver 2010
Slovensko
7,5 km 81
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
Slovensko
7,5 km 83
Martin Otčenáš Martin Otčenáš Pjongčang 2018
Slovensko
20 km 84
Michal Šima Michal Šima Pjongčang 2018
Slovensko
20 km 85
Tomáš Hasilla Tomáš Hasilla Pjongčang 2018
Slovensko
20 km 86
Poliaková Terézia Poliaková Pjongčang 2018
Slovensko
15 km 87
Alžbeta Majdišová Alžbeta Majdišová Pjongčang 2018
Slovensko
Biatlon DNS
Matej Kazár Matej Kazár Vancouver 2010
Slovensko
. DNS
Marcela Pavkovčeková Nagano 1998
Slovensko
4x7,5 km DNS
Soňa Mihoková Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky DNF
Marcela Pavkovčeková Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky DNF
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky DNF
Martina Halinárová (Schwarzbacherová-Jašicová) OLY Vancouver 2010
Slovensko
stíhacie preteky lapped
Anna Murínová OLY Turín 2006
Slovensko
stíhacie preteky lapped
Matej Lepeň Lillehammer 2016
Slovensko
miešaná štafeta 10
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
Slovensko
miešaná štafeta 10
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
Slovensko
6 km 10
Matej Lepeň Lillehammer 2016
Slovensko
miešaná štafeta jednotlivcov 16
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
Slovensko
miešaná štafeta jednotlivcov 16
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
Slovensko
miešaná štafeta 17
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
Slovensko
miešaná štafeta 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
Slovensko
miešaná štafeta 17
Peter Oravec Innsbruck 2012
Slovensko
miešaná štafeta 17
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
Slovensko
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Andrej Segeč Andrej Segeč Innsbruck 2012
Slovensko
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Barbora Klementová Barbora Klementová Innsbruck 2012
Slovensko
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
Slovensko
štafeta biatlonistov a bežcov 17
Miroslav Pavlák Lillehammer 2016
Slovensko
šprint 7,5 km – chlapci 19
Ivona Fialková Ivona Fialková OLY Innsbruck 2012
Slovensko
7,5 km stíhacie preteky 20
Matej Lepeň Lillehammer 2016
Slovensko
stíhacie preteky na 10 km – chlapci 24
Miroslav Pavlák Lillehammer 2016
Slovensko
stíhacie preteky na 10 km – chlapci 28
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
Slovensko
stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 29
Matej Lepeň Lillehammer 2016
Slovensko
šprint 7,5 km – chlapci 30
Veronika Haidelmeierová Lillehammer 2016
Slovensko
stíhacie preteky na 7,5 km – dievčatá 32
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
Slovensko
10 km stíhacie preteky 36
Henrieta Horvátová Lillehammer 2016
Slovensko
šprint 6 km – dievčatá 36
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
Slovensko
7,5 km stíhacie preteky 39
Veronika Haidelmeierová Lillehammer 2016
Slovensko
šprint 6 km – dievčatá 40
Ondrej Kosztolányi Innsbruck 2012
Slovensko
7,5 km 41
Nikola Lapinová Innsbruck 2012
Slovensko
6 km 42
Peter Oravec Innsbruck 2012
Slovensko
7,5 km 44
Peter Oravec Innsbruck 2012
Slovensko
10 km stíhacie preteky 44

Mapa olympionikov