Boxer Michal Takács sa prebojoval na OH mládeže 2014 v Nankingu

Sofia 22. apríla (TASR) - Slovenský boxer Michal Takács si vybojoval účasť na OH  mládeže, ktoré sa uskutočnia v auguste v čínskom Nankingu. V rozhodujúcom súboji v kategórii do 56 kg na svetovom šampionáte mládeže v Sofii zdolal Alžírčana Tammu, ktorého rozhodca diskvalifikoval v treťom kole.

Člen ŠKP Bratislava Michal Takács predviedol v bulharskej metropole skvelú formu, keď štyri zápasy vyhral a zdolal ho len vo štvrťfinále majster Ázie Sultan Zaurbek z Kazachstanu. "Michal bol od začiatku utorkového súboja aktívny. Alžírčan ho neustále držal a skláňal hlavu až ho ringový rozhodca po troch verejných napomenutiach diskvalifikoval. Aj keby sa zápas skončil, o bodovom víťazstve Michala nebolo pochýb. Skvelé štyri výhry znamenajú, že Michal sa v konkurencii 58 boxerov vo svojej váhe dostal medzi šesť najlepších, ktorí pocestujú na OH mládeže," povedal pre TASR reprezentačný tréner Pavol Hlavačka.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím