MOV apeluje na organizátorov ZOH, aby vyriešili problémy s ubytovaním akreditovaných novinárov

Soči 2. februára (TASR) - Vedenie Medzinárodného olympijského výboru (MOV) apeluje na organizátorov ZOH v Soči, aby čo najrýchlejšie vyriešili problémy s ubytovaním pre zástupcov médií. "Sme v kontakte s organizačným výborom a dúfame, že sa podarí vyriešiť situáciu v najbližších dňoch," cituje agentúta AP prezidenta MOV Thomasa Bacha.

Organizačný výbor hier priznal, že pre novinárov je plne funkčných zatiaľ iba šesť z deviatich hotelov v horskej oblasti Červená Poľana. Viacerí pritom už pricestovali do dejiska ZOH a čakalo ich nemilé prekvapenie, keď zistili, že sa zatiaľ nemajú kde ubytovať. Príchod ďalších žurnalistov sa očakáva už v pondelok.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím