Na zimnej paralympiáde Dudáš štvrtý v superkombinácii

Roza Chutor 13. a 14. marca (TASR) - Na XI. zimných paralympijských hrách v Soči dosiahol vo štvrtok zo Slovákov najlepší výsledok Radomír Dudáš, šiesty v slalome zrakovo postihnutých. Miroslav Haraus skončil v rovnakej disciplíne siedmy a Michal Beladič ôsmy. Jakub Krako, ktorý bol po prvom kole na delenom druhom mieste, v druhom kole vypadol. V slalome telesne postihnutých - stojacich sa predstavil jediný Slovák Martin France, ktorý obsadil štrnástu priečku.

V piatok v superkombinácii Radomír Dudáš dosiahol ešte lepší výsledok – 4. miesto, keď v kombinačnej časti super-G bol druhý najrýchlejší. Na šieste priečke skončil Michal Beladič. V kategórii telesne postihnutých stojacich obsadil Martin France konečnú ôsmu pozíciu. V superkombinácii telesne postihnutých stojacich zjazdárok skončila Petra Smaržová šiesta. Marek Hlavina obsadil v snoubordkrose 19. miesto a biatlonista Vladimír Gajdičiar v pretekoch na 15 km telesne postihnutých - sediacich 16. miesto.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím