Na ZOH v Soči sa už predalo viac než milión vstupeniek, MOV chváli atmosféru

Soči 14. februára (TASR. AP) - Organizátori XXII. zimných olympijských hier v Soči oznámili, že sa im podarilo predať už viac ako milión vstupeniek.
      
Olympijskí funkcionári zverejnili čísla o predaji vstupeniek deň potom, čo hokejisti Ruska absolvovali svoju olympijskú premiéru v Soči proti Slovinsku (5:2). "Sme celkom spokojní s atmosférou, ktorá dominuje na všetkých olympijských športoviskách," povedal šéf organizačného výboru Dmitrij Černyšenko.

Vedúci predstavitelia Medzinárodného olympijského výboru (MOV) netaja nadšenie z atmosféry, ktorá panuje v dejisku ZOH 2014 v Soči.
      
Výkonný šéf olympijských hier Gilbert Felli povedal, že športovci sú nadšení z toho, ako ich prijali v dejisku olympiády a na športoviskách. Felli navyše dodal, že ruskí fanúšikovia sú úžasní, pretože aplaudujú pri úspechoch všetkým športovcom, nielen tým zo svojej krajiny.

Autor: TASR, AP

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím