Puškárka Demjén-Pešková desiata na ME v Moskve

Moskva 5. marca (TASR) - Slovenská reprezentantka Daniela Demjén-Pešková obsadila na majstrovstvách Európy v streľbe zo vzduchových zbraní v Moskve desiate miesto v disciplíne vzduchová puška 40. Slovenka dosiahla v kvalifikácii výkon 414,8 bodu, na postup do osemčlenného finále jej chýbalo deväť desatín. Jej krajanka Jana Hyblerová skončila na 22. priečke, Dominiku Škotkovú klasifikovali na 37. pozícii. Titul európskej šampiónky si vybojovala Maďarka Julianna Miskolcziová.

Z trojice slovenských reprezentantov sa v kvalifikácii disciplíny vzduchová pištoľ 60 najviac darilo Jurajovi Tužinskému na 22. mieste s výkonom 575 bodov. Pavol Kopp obsadil 30. priečku, Ján Fabo bol 44. Majstrom Európy sa stal Oleg Omelčuk z Ukrajiny.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím