Ruskí organizátori ZOH sa rozhodli prázdne miesta v hľadisku zaplniť dobrovoľníkmi

Soči 10. februára (TASR) - Organizátori XXII. ZOH v Soči oznámili, že voľné miesta na tribúnach počas menej divácky atraktívnych súťaží vyplnia dobrovoľníkmi. Informovala o tom agentúra AP.
      
Najmä v súťaži rýchlokorčuliarov bolo v hľadisku mnoho prázdnych miest. Hovorkyňa organizačného výboru Alexandra Kosterinová povedala, že množstvo dobrovoľníkov zaradili do programu, v ktorom im ponúknu vstupenky, aby sa dostali do hľadiska. "Ak uvidíme, že tam nebudú návštevníci a sú tam voľné miesta k dispozícii, po krátkom čase pozveme dobrovoľníkov, aby ich využili," uviedla Kosterinová. Jedným z možných dôvodov slabšej účasti zahraničných účastníkov sú aj obavy z bezpečnostných hrozieb.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím