V soči sa doteraz urobilo dovedna 1116 dopingových kontrol

Soči 11. februára (TASR) - Na prebiehajúcich ZOH v Soči sa už vykonalo viac ako 1000 dopingových testov, informovala agentúra DPA s odvolaním sa na oficiálny údaj od Medzinárodného olympijského výboru (MOV). Ich výsledky však ešte nie sú všetky známe.
      
Spolu sa už urobilo 1116 dopingových kontrol, 225 z nich bolo od začiatku súťaží a 891 ešte v tréningoch pred samotným začiatkom hier. Do záverečného dňa podujatia 23. februára sa má spolu urobiť rekordných 2453 testov.
      
V sieti dopingových komisárov uviazla pred ZOH v Soči trojica biatlonistov, v porovnaní s tridsiatkou športovcov so sledovaným obdobím pred Vancouverom je to o oveľa menej.© 2013 - 2018, Autorské práva TASR. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ, videí alebo fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona.

Autor: TASR

ZOSTÁVA DO Olympijských hier mládeže 2018, Buenos Aires

Exkluzívny partner

  Generálni partneri

   Hlavní partneri

    Partner

    Dodávatelia

     Mediálni partneri

      Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?
      Viac informácií...
      Súhlasím