O konferencii

SPORT (R)EVOLUTION je unikátna konferencia z dielne Slovenského olympijského a športového výboru, ktorá minulý rok v septembri zažila svoju úspešnú premiéru, o čom svedčí viac ako 600 účastníkov. Počas intenzívnych príprav na 2. ročník konferencie nás nepríjemne prekvapila pandémia nového koronavírusu, ktorá nás aj vzhľadom na neistú situáciu donútila urobiť závažné rozhodnutie. Zdravie a bezpečnosť našich hostí, ale aj spíkrov sú pre nás prvoradé, a preto sme konferenciu presunuli do online prostredia.

To však nič nemení na tom, že aj tento rok si na svoje príde ako odborná športová verejnosť, tak aj laická. Dva online stage budú plné tém, ktoré momentálne hýbu svetom športu a prostredníctvom prednášok či diskusií vám o nich rozpovedia tí najpovolanejší. Main Stage ponúkne témy zo športovej legislatívy, z financovania športu, marketingu či zo zákulisia príprav na odložené olympijské hry v Tokiu. Odľahčený Tipos Lifestyle Stage sa zas zameriava na športovú psychológiu, zdravý životný štýl, jedinečné príbehy športových osobností, ale aj nové médiá.

Počas 12 hodín bohatého programu si budete môcť vypočuť 35 spíkrov v 14 diskusiách a prednáškach. K dispozícii budete mať i 7-dňový archív a partneri konferencie si pre účastníkov pripravili uvítacie balíčky plné zľavových kupónov na svoje produkty a služby.

Nenechajte si ujsť športom nabitú konferenciu SPORT (R)EVOLUTION už 16. septembra!

Kontakt: [email protected]

Spíkri

Martina Moravcová
slovenská plavecká legenda
Attila Végh
MMA šampión a bojovník
Richard Varga
reprezentant SR v triatlone, producent The Varga Triathlon Podcast
Danka Barteková
slovenská športová strelkyňa, členka MOV
Anton Siekel
prezident SOŠV
Kristína Czuczová
marketingová riaditeľka SOŠV
Jozef Liba
generálny sekretár SOŠV
Nikoleta Trníková
slovenská reprezentantka v plávaní
Pavol Neruda
zakladateľ organizácie OKTAGON MMA
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri