453 hlasov
Športové úspechy
  • niekoľkonásobná majsterka východoslovenskej oblasti v plávaní ( 1500 m kraul a všetky dlhé trate, rôzne štýly a dĺžky tratí)
  • rôzne výhry na medzinárodných pretekoch na Slovensku, Maďarsku, Poľsku, Srbsku a Bielorusku, v rôznych spôsoboch a dĺžkach trate
  • majsterka Prešovského kraja na 800 m beh
  • 5. miesto v hode loptičkou Prešovský kraj
  • v škole 4. miesto hádzaná dievčat východoslovenských krajov, 5. miesto basketbal, florbal, a bedminton.
4-fázové tréningy každý deň
Triatlon – začala som nedávno venovať aj tomuto športu
12-minútovka – 3 200 metrov
Plavkyňa Katinka Hosszú – môj vzor
Môj príbeh

Pochádzam z mesta Humenné. Nie vždy bolo mojím cieľom vyhrať olympiádu, ale teraz je to presné. Robím všetko, čo sa dá, aby som bola každým dňom lepšia a lepšia vo všetkých športoch, ktoré skúsim. Plávam už 9 rokov. Volejbal taktiež hrávam už 5 rokov a atletike sa venujem ako jednotlivec bez klubu. V plávaní sa mi veľmi darí a snažím sa dostať do slovenskej reprezentácie. Atletika mi je tiež blízky šport. Všetko je to veľmi nákladné a výhra by mi veľmi pomohla zlepšovať sa. Snažím sa zlepšovať všetkými silami a spôsobmi, ktoré sú mi umožnené. Robím to, čo mám najradšej, a to je šport. Chodím na rôzne sústredenia, tábory, osobné tréningy, aby som bola čo najlepšia v tom, čo robím. Výhrou by som si mohla nakúpiť rôzne tréningové pomôcky a zaplatiť nákladové sústredenia, na ktoré chodím. Šport je moje všetko. Môj spôsob života je po všetkých stránkach zameraný na šport. Či už beh pred školou, ranné tréningy, fitko, či hodina telesnej v škole . Všetci sú ústretoví a snažia sa mi vyhovieť, aby som sa mohla zlepšovať.

Zdielať na Facebooku

Najbližšie udalosti

dec
31

Ukáž sa!: Použitie finančných prostriedkov

Finalisti musia použiť finančné prostriedky do konca kalendárneho roka 2020. Akceptované sú pokladničné bloky a faktúry z celého roka 2020.

jan
10

Ukáž sa!: Vyúčtovanie

Finalisti sú povinní v stanovenom termíne predložiť vyúčtovanie finančného daru v písomnej aj elektronickej podobe.

Zuzana Vodáčková
+421 905 566 048
[email protected]

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri