Športové úspechy
  • niekoľkonásobná majsterka východoslovenskej oblasti v plávaní ( 1500 m kraul a všetky dlhé trate, rôzne štýly a dĺžky tratí)
  • rôzne výhry na medzinárodných pretekoch na Slovensku, Maďarsku, Poľsku, Srbsku a Bielorusku, v rôznych spôsoboch a dĺžkach trate
  • majsterka Prešovského kraja na 800 m beh
  • 5. miesto v hode loptičkou Prešovský kraj
  • v škole 4. miesto hádzaná dievčat východoslovenských krajov, 5. miesto basketbal, florbal, a bedminton.
4-fázové tréningy každý deň
Triatlon – začala som nedávno venovať aj tomuto športu
12-minútovka – 3 200 metrov
Plavkyňa Katinka Hosszú – môj vzor
Môj príbeh

Pochádzam z mesta Humenné. Nie vždy bolo mojím cieľom vyhrať olympiádu, ale teraz je to presné. Robím všetko, čo sa dá, aby som bola každým dňom lepšia a lepšia vo všetkých športoch, ktoré skúsim. Plávam už 9 rokov. Volejbal taktiež hrávam už 5 rokov a atletike sa venujem ako jednotlivec bez klubu. V plávaní sa mi veľmi darí a snažím sa dostať do slovenskej reprezentácie. Atletika mi je tiež blízky šport. Všetko je to veľmi nákladné a výhra by mi veľmi pomohla zlepšovať sa. Snažím sa zlepšovať všetkými silami a spôsobmi, ktoré sú mi umožnené. Robím to, čo mám najradšej, a to je šport. Chodím na rôzne sústredenia, tábory, osobné tréningy, aby som bola čo najlepšia v tom, čo robím. Výhrou by som si mohla nakúpiť rôzne tréningové pomôcky a zaplatiť nákladové sústredenia, na ktoré chodím. Šport je moje všetko. Môj spôsob života je po všetkých stránkach zameraný na šport. Či už beh pred školou, ranné tréningy, fitko, či hodina telesnej v škole . Všetci sú ústretoví a snažia sa mi vyhovieť, aby som sa mohla zlepšovať.

Najbližšie udalosti

Ukáž sa - predkladanie žiadostí

Ukáž sa - posudzovanie prijatých formulárov

Ukáž sa - 1.turnus práce na sociálnych sieťach

Ukáž sa - 2.turnus práce na sociálnych sieťach

Ukáž sa - výber finalistov

Ukáž sa - tvorba súťažných videí

Ukáž sa - hlasovanie verejnosti

Ukáž sa - vyhlásenie výsledkov

Máte otázku? Opýtajte sa!
Zuzana Vodáčková

+421 905 566 048
[email protected]

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri