Športové aktuality
Podcast
Bratislava
2 min. čítania

PODCAST: Volejbalistky zlomili rekordy sledovanosti na Slovensku

Slovenské volejbalistky na prebiehajúcich majstrovstvách Európy tromi víťazstvami a postupom do osemfinále zaznamenali historický úspech. RTVS zaznamenala rekordné čísla sledovanosti tohto športu na Slovensku.

Podľa informácií, ktoré televízia zverejnila na sociálnej sieti, utorkový zápas Nemecko - Slovensko sledovalo najviac divákov v aréne, aj v televízii. Peoplemetre priniesli čísla na úrovni 295-tisíc divákov, ďalších viac než 5-tisíc sledovalo štvrtý súboj Sloveniek v bratislavskej skupine D cez internet. Návšteva priamo v dejisku - na štadióne Ondreja Nepelu bola takisto viac než 5000 divákov. Osemfinále si na vlastné oči nenechalo ujsť takmer 6500 priaznivcov. My sme sa o šampionáte po štyroch odohraných zápasoch SR rozprávali so športovým riaditeľom SVF Marekom Rojkom.

Olympijský podcast môžete počúvať nielen prostredníctvom počítača, ale aj mobilného telefónu. Mobilné telefóny s operačným systémom iOS majú predinštalovanú aplikáciu Podcasty. Mobilné telefóny s operačným systémom Android ponúkajú množstvo bezplatných aplikácií na počúvanie podcastov (Podcasty Google, Podcast Addict...). Olympijský podcast môžete počúvať taktiežna Spotify. Do vyhľadávania vo svojich aplikáciách, cez ktoré nás chcete počúvať, zadáte "Olympijský podcast", nastavíte si automatické odoberanie a každý týždeň môžete počúvať rozhovory so zaujímavými ľuďmi o zaujímavých témach z oblasti športu. 

Do olympijských hier v Paríži zostáva

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
Mediálni partneri
Dodávatelia
Partneri Maison Slovaque