Športuj Slovenko je séria podujatí pre celú rodinu. Vyskúšate si množstvo športov, deti si zasúťažia o skvelé ceny a majú jedinečnú príležitosť stretnúť olympionikov a ďalšie športové hviezdy. A  to všetko zadarmo.

Projekt Športuj Slovensko mal tento rok 4 zastávky. Začali sme v Prešove, pokračovali na Štrbskom Plese, Donovaloch a bodku za úpešných ročníkom sme dali prvú septembrovú sobotu v Bratislave. Na štyri podujatia Športuj Slovensko si našlo cestu skvelých 12-tisíc návštevníkov.

Podujatia

Ukončené
Eurovea

Program pre celú rodinu

Na svoje si prišli malí aj veľkí. Rozhýbali sa a užili si olympijský deň naplno. Rodiny si spoločne vychutnali čerstvý vzduch a zašportovali si. Povzbudzovali ich aj naše športové hviezdy. 

 

Športuj Slovensko program pre celú rodinu

Športuj Slovensko program pre celú rodinu

Športuj Slovensko program pre celú rodinu

Vyskúšajte si rôzne športy

Mnohé deti objavili na megaihrisku talent pre niektorú športovú disciplínu a ich rodičia sa dozvedeli o možnostiach, ktoré im šport ponúka. Vyskúšať si mohli aj tieto športy:

futbal
floorbal
basketbal
volejbal
biatlon
atletika
LOH-P
lezenie
LOH-P
golf

Súťaže pre malých športovcov

Detskí návštevníci si zmerali sily aj v dvoch súťažných disciplínach - v Behu Olympijského dňa či v jazde na bicykli. Všetci zúčastnení odchádzali domov s nádhernou spomienkou, tričkom aj medailou. Pre víťazov boli nachystané hodnotné ceny. Vďaka Nadácii Slovenského olympijského a športového výboru a hlavnému partnerovi podujatia BILLA bola registrácia do súťažných disciplín zadarmo.

Športuj Slovensko ceny

Stretnite sa so športovými hviezdami

Na každom podujatí Športuj Slovensko nechýbali aj naši úspešní športovci. Čo meno, to hviezda. Nasťa Kuzminová, Adam Žampa, Danka Barteková, Jakub Grigar, Tomi “Kid” Kovács, Emma Zapletalová či Marek Hrivík sa s deťmi radi odfotili, rozdali stovky autogramov a tým najviac zvedavým prezradili aj tajomstvo svojho úspechu. 

Anastasia Kuzminová

Jakub Grigar

Róbert Vittek

kid

benus

hurajt

mlynar

Adam Žampa

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
Partneri MOV
3_alianz
1_air
14_visa
13_Toyota
12_Samsung
11_pg
10_panasonic
9_omega
8_intel
5_bridgestone
4_atos
2_alibaba
6_cocacola