Pozrite si súťažné videá našich minuloročných víťazov.

Andrea Švecová
Tri2Fly
Ema Doboszová
Eliška Klepková
Margaréta Mušková
Martin Mach
BKM Iskra Svit
Renáta Vodnyánszka
Tisovský spolok aktívneho pohybu a vitality
Nikola Maťková
MVK Nové Mesto nad Váhom
Sára a Dorota Pitoňákové
FBK Hornets
Kata team Prievidza
Naša športová akadémia
Michaela Molnárová
Chiara Diky
Natália Gážiová
Tomáš Matuščák
Nina Ábelová
Maximilián Szabó
Dominik Klimek
street workout
Adam Pančák
Ema Borščová
Lezecká akadémia
Marko Piliar
Ľubica Mituchová
Miroslava Hocková
Katarína Balleková
Ján Letz
Dominika Maršáleková
Rebeka Tóthová
Kuzmin junior projekt
Ema Kolesárová
Nina Ladvenicová
Crossfit
Kata team, Bratislava
Karate
Škola boxu, Levice
Box
Volejbalový klub MŠK, Žiar nad Hronom
Volejbal
FBC Slovan, Rimavská Sobota
Florbal
XBS water polo, Šamorín
Vodné pólo
XBS swimming, Bratislava
Plávanie
Sofia Slosiariková
bedminton
Zuzana Michaličková
Triatlon
Alžbeta Garguláková
atletika
Nina Páchniková
Plážový volejbal
Simona Tichá
Atletika
Robert Ruffíni
Zjazdové lyžovanie, atletika
Anna Donovalová
Biatlon
Marko Havran
beh na lyžiach
Filip Mihálik
Futbal
Katarína Jurčenková
Krasokorčuľovanie
Sára Surmanová
Športová gymnastika
Bianka Sidová
Rýchlostná kanoistika
Sport Club Slovakia Nové Zámky
Kanoistika
Mária Danielová
Bežecké lyžovanie
Lucia Glédurová
Jazdectvo
Michal Oravec
Freestyle lyžovanie
Barbora Tomanová
Plávanie
Matej Chudý
KARATE
Viktória Forster
Atletika
Mária a Zuzana Remeňové
Biatlon
Andrej Antoška
Bedminton
Radka Paulechová
Cyklistika
Vzpieračský klub Družstevná pri Hornáde
Vzpieranie
Young Angels Košice
Basketbal
Wild Girls Čadca
Florbal
Lyžiarsky klub Levoča
Lyžovanie
ŠK Trnava Panthers
Softbal
Rebeka Jančová
Zjazdové lyžovanie
Lucia Valová
Kanoistika
Peter Kuric
Lezenie
Klaudia Nemcová
lyžovanie
Sabina Kupčová
plávanie
Jakub Jenčuš
MTB cross
Jessica Zatlkajová
kanoistika
Ema Gabániová
krasokorčuľovanie
Jessica Triebeľová
box
Martin Józsa
snouboarding
Daniel Kováč
atletika
Julian Enrik Smoliga
karate
Tatiana Blattnerová
para plávanie
Mária Nagyová
tanec
Alžbeta Peruňská
bedminton
Dominika Kincelová
judo
Oliver Kubačák
krasokorčuľovanie
Patrik Nagy
bikros
Lukáš Ottinger
biatlon
Jana Vaňušaniková
karate
Zuzana Švejdová
atletika
Slavomír Adam
triatlon
Zuzana Paňková
kanoistika
Vanda Michalková
lezenie
Simona Antalová
lyžovanie
Adam Halas
plávanie
Daniel Bisaha
Atletika

Najbližšie udalosti

Ukáž sa - 2.turnus práce na sociálnych sieťach

Ukáž sa - výber finalistov

Ukáž sa - tvorba súťažných videí

Ukáž sa - hlasovanie verejnosti

Ukáž sa - vyhlásenie výsledkov

Máte otázku? Opýtajte sa!
Zuzana Vodáčková

+421 905 566 048
[email protected]

Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri