Pozrite si súťažné videá našich minuloročných víťazov.

Andrea Švecová
Tri2Fly
Ema Doboszová
Eliška Klepková
Margaréta Mušková
Martin Mach
BKM Iskra Svit
Renáta Vodnyánszka
Tisovský spolok aktívneho pohybu a vitality
Nikola Maťková
MVK Nové Mesto nad Váhom
Sára a Dorota Pitoňákové
FBK Hornets
Kata team Prievidza
Naša športová akadémia
Michaela Molnárová
Chiara Diky
Natália Gážiová
Tomáš Matuščák
Tomáš Tohol
freestyle BMX
Lea Slobodová
športové lezenie
Damián Rebro
street workout
ŠPORTOVÁ ŠKOLA KARATE BRATISLAVA
karate
Judo club Slávia STU Bratislava-ZCPM
judo
Sophia Polák
zjazdové lyžovanie
HMHK bauska Vranov nad Topľou
hokejbal
Black Tiger Taekwondo Klub Snina
taekwondo
Kristína Svrčková
plávanie, triatlon
Lucia Mikušová
fitness
Martin Maťko
biatlon
David Horeličan
parkour, street workout, lyžovanie
Michal Tatarko
alpské lyžovanie
Červená hviezda Košice
vodné pólo
Ema Zvarová
Ruža Girls
Tereza Nemcová
atletika
PROefekt team
Kiara Žabková
tenis
Patrícia Tajcnárová
boby
Lollipops by RDS
Hana Čermáková
krasokorčuľovanie
Šimon Dubravík
triatlon
Adamovci
bežecké lyžovanie
HK Spiš Indians Levoča
hokej
Nina Ábelová
Maximilián Szabó
Dominik Klimek
street workout
Adam Pančák
Ema Borščová
Lezecká akadémia
Marko Piliar
Ľubica Mituchová
Miroslava Hocková
Katarína Balleková
Ján Letz
Dominika Maršáleková
Rebeka Tóthová
Kuzmin junior projekt
Ema Kolesárová
Nina Ladvenicová
Crossfit
Škola boxu, Levice
Box
Kata team, Bratislava
Karate
Volejbalový klub MŠK, Žiar nad Hronom
Volejbal
XBS water polo, Šamorín
Vodné pólo
FBC Slovan, Rimavská Sobota
Florbal
XBS swimming, Bratislava
Plávanie
Sofia Slosiariková
bedminton
Alžbeta Garguláková
atletika
Zuzana Michaličková
Triatlon
Nina Páchniková
Plážový volejbal
Robert Ruffíni
Zjazdové lyžovanie, atletika
Simona Tichá
Atletika
Anna Donovalová
Biatlon
Filip Mihálik
Futbal
Marko Havran
beh na lyžiach
Katarína Jurčenková
Krasokorčuľovanie
Bianka Sidová
Rýchlostná kanoistika
Sára Surmanová
Športová gymnastika
Sport Club Slovakia Nové Zámky
Kanoistika
Mária Danielová
Bežecké lyžovanie
Lucia Glédurová
Jazdectvo
Michal Oravec
Freestyle lyžovanie
Barbora Tomanová
Plávanie
Matej Chudý
KARATE
Viktória Forster
Atletika
Mária a Zuzana Remeňové
Biatlon
Andrej Antoška
Bedminton
Radka Paulechová
Cyklistika
Vzpieračský klub Družstevná pri Hornáde
Vzpieranie
Young Angels Košice
Basketbal
Wild Girls Čadca
Florbal
Lyžiarsky klub Levoča
Lyžovanie
ŠK Trnava Panthers
Softbal
Rebeka Jančová
Zjazdové lyžovanie
Lucia Valová
Kanoistika
Peter Kuric
Lezenie
Klaudia Nemcová
lyžovanie
Sabina Kupčová
plávanie
Jakub Jenčuš
MTB cross
Jessica Zatlkajová
kanoistika
Ema Gabániová
krasokorčuľovanie
Jessica Triebeľová
box
Martin Józsa
snouboarding
Daniel Kováč
atletika
Julian Enrik Smoliga
karate
Tatiana Blattnerová
para plávanie
Mária Nagyová
tanec
Alžbeta Peruňská
bedminton
Dominika Kincelová
judo
Oliver Kubačák
krasokorčuľovanie
Patrik Nagy
bikros
Lukáš Ottinger
biatlon
Jana Vaňušaniková
karate
Zuzana Švejdová
atletika
Slavomír Adam
triatlon
Zuzana Paňková
kanoistika
Vanda Michalková
lezenie
Simona Antalová
lyžovanie
Adam Halas
plávanie
Daniel Bisaha
Atletika

Máte otázku? Opýtajte sa!
Zuzana Vodáčková

+421 905 566 048
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri