Rozdeľujeme až 35 000 eur na podporu športujúcej mládeže

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru spúšťa už 9. ročník grantového programu "Ukáž sa!". V tomto ročníku opäť rozdelíme až 35 000 eur medzi budúce športové hviezdy. O grant sa môžu uchádzať jednotlivci vo veku 10 až 18 rokov ako aj mládežnícke športové kolektívy. Naším cieľom je podporiť talentovaných mladých športovcov, pomôcť im prekonať sociálne bariéry a dosiahnuť ich športové sny. Veríme, že všetci mladí športovci by mali mať rovnakú príležitosť ukázať svoj talent a odhodlanie, a to bez ohľadu na ich sociálne alebo finančné zázemie.Od spustenia programu sme rozdelili už neuveriteľných 400 000 eur.

Podmienky grantového programu Ukáž sa!

Chcem sa zaregistrovať

Ako sa prihlásiť?

Tvojou úlohou bude vyplnenie formulára, v ktorom sa ťa opýtame na tvoju športovú činnosť, motiváciu či ciele. Dôležitou súčasťou sú aj otázky ohľadom rodinného zázemia, aby sme vedeli správne vybrať tých, ktorí to naozaj potrebujú. K úspešnému prihláseniu do programu nám budeš musieť priložiť aj niekoľko fotografií z tvojej športovej činnosti ako aj krátke (približne) 30 sekundové video, v ktorom sa nám predstavíš, povieš nám o tvojom športovaní a motivácii prečo by si práve ty mal v rámci programu Ukáž sa získať finančný grant. Keďže tento rok nás čakajú Olympijské hry v Paríži, v rámci videa nám prosím povedz komu zo slovenských športovcov fandíš! V prípade ak budeš správnou radou nadácie vybratí do finále, video ako aj fotografie budú súčasťou tvojho súťažného profilu, na ktorom budeš zbierať hlasy od verejnosti.

Chcem sa zaregistrovať

Cestuj s nami na olympijské hry do Paríža!

Organizátor projektu v spolupráci s SOŠV pripraví pre jedného prihláseného športovca a jeho zákonného zástupcu 3 dňovú cestu na olympijské hry do Paríža, počas ktorých bude mať zabezpečenú spiatočnú leteckú dopravu, ubytovanie v dvojlôžkovej izbe v Paríži a vstupenky na športové podujatia.

Výber športovca zabezpečuje správna rada Nadácie SOŠV na základe prihlasovacieho formulára a videa. Výber športovca, ktorý pocestuje na olympijské hry, prebieha oddelene od výberu finalistov, ktorí získajú granty.

Buď preto pri tvorbe tvojho videa kreatívny a presvedči správnu radu, že práve ty si pravý fanúšik našich športovcov a že cesta na olympijské hry by bola pre teba splneným snom.

Chcem sa zaregistrovať

Rozdelenie financií pre 15 finalistov

jednotlivci
1. miesto
3 000 €
2. miesto
2 500 €
3. miesto
2 000 €
4. miesto 1 800 €
5. miesto 1 600 €
6. miesto 1 400 €
7. miesto 1 200 €
8. miesto 1 100 €
9. miesto 1 000 €
10. miesto 900 €
11. miesto 800 €
12. miesto 700 €
 
kolektívy
1. miesto
5 000 €
2. miesto
3 500 €
3. miesto
2 500 €

 

Chcem sa zaregistrovať

Správna rada Nadácie SOŠV naviac prerozdelí v rámci druhého kola projektu finačné granty v hodnote 300.- Eur na osobu pre ďaľších 20 športovcov, ktorí sa neprebojujú do finále.

Ukázali sa a získali podporu na rozvoj svojho talentu.

Pozrite si súťažné videá našich minuloročných víťazov.

Mládežnícka basketbalová akadémia Prievidza
basketbal
Športový klub FBC Levice
florbal
SSC Salezko Sásová
hokejbal
Martin Jáňa
futbal

 

„Chcem vyzvať každého mladého športovca, ukáž svoj talent a využi túto jedinečnú príležitosť. Držím Ti palce!“

Zuzana Paňková

ambasádorka projektu

Pankova

Máte otázku? Opýtajte sa!
[email protected]

Partneri projektu
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri
kaufland
Partneri MOV