Ukáž sa celému Slovensku!

Natoč krátke video, v ktorom nám predvedieš svoj talent na šport, ktorý miluješ, a môžeš získať grant v hodnote až 10 000 eur! Prihlásiť sa môžu jednotlivci, ako aj kolektívy športovcov. Výhrou je finančná podpora, ktorá tebe alebo tvojmu tímu pomôže v ceste za úspechmi. Prvých 100 žiadostí sa automaticky zaradí do súťaže o výživové doplnky Nutrend v hodnote 100 eur.

Nadácia Slovenského olympijského a športového výboru odštartovala už 4. ročník grantového programu Ukáž sa! Aj v tomto roku je pre budúce športové hviezdy (jednotlivcov a športové kolektívy) od 12 do 18 rokov vyčlenených 60-tisíc eur. Cieľom programu je podporiť mladých talentovaných športovcov s prihliadnutím na ich športové výsledky a elimináciu sociálnych rozdielov. Doteraz bolo prerozdelených 180-tisíc eur, ktoré pomohli k splneniu mnohých športových snov.

Registrácia

Rozdelenie financií

12
INDIVIDUÁLNYCH ŽIADOSTÍ
1. miesto
4 000 eur
2. miesto
3 500 eur
3. miesto
3 000 eur
4. – 6. miesto
2 500 eur
7. – 12. miesto
2 000 eur
6
KOLEKTÍVOV
1. miesto
10 000 eur
2. miesto
8 000 eur
3. miesto
6 000 eur
4. – 6. miesto
2 000 eur

 

Prihlás sa a ukáž, čo v tebe je!

„Deti sú naša budúcnosť. Myslím si, že spojiť šport s deťmi je to najlepšie, čo môže byť. Šport formuje osobnosť, učí nevzdávať sa, bojovať, vyhrávať. Deti, ktoré vyrastajú so športom majú úplne iný život. Krásny život.“

Tomi Kid Kovács

Ambasádor projektu

Tomi Kid

Minuloroční víťazi a uchádzači

Je to skvelý projekt pre mladých športovcov, ktorí nemajú dostatok finančných prostriedkov. Za získané financie som si nakúpil potrebné veci a mohol som sa posunúť v tréningu na vyššiu úroveň. Má to svoj význam.
Daniel Kováč
víťaz Ukáž sa 2017, atletika
Jessica Zatlkajová
Každý šport je finančne náročný a prostriedky na kvalitnú výbavu a sústredenia často chýbajú. Tento projekt odporúčam všetkým mladým športovcom. Má význam zabojovať o financie.
Jessica Zatlkajová
finalistka Ukáž sa 2017, kanoistika
Wild Girls Čadca
Je to jedinečná šanca, ako získať finančnú podporu pre šport. Je skvelé, že o víťazovi nerozhoduje porota, ale blízki a fanúšikovia. Pre dobrú vec sa zmobilizuje množstvo ľudí a zároveň sa buduje povedomie o športe. Recept na úspech? Ak máte okolo seba ľudí, ktorí vás podporujú, máte skvelý základ. Nebojte sa o sebe povedať celému Slovensku!
Wild Girls Čadca
finalistky Ukáž sa 2018, florbal
Viktória Forster
S nápadom prihlásiť sa do Ukáž sa! prišla moja trénerka Katarína Adlerová. Dúfala som, že sa dostanem medzi športovcov, ktorí dostanú finančnú podporu. Podarilo sa a napokon mi to v príprave veľmi pomohlo.
Viktória Forster
finalistka Ukáž sa 2018, atletika
Peter Kuric
Sumu, ktorú som získal vďaka výhre v projekte Ukáž sa!, využijem najmä na kvalitný tréning, ktorý ma bude výkonnostne posúvať vpred. Práve vďaka tomuto projektu som sa mohol pripraviť aj na Letné olympijské hry mládeže v Buenos Aires.
Peter Kuric
víťaz Ukáž sa 2018, športové lezenie

Ukázali sa a získali podporu na rozvoj svojho talentu.

Pozrite si súťažné videá našich minuloročných víťazov.

Jana Vaňušaniková
karate
Vanda Michalková
lezenie
Barbora Tomanová
Plávanie
Julian Enrik Smoliga
karate
Exkluzívny partner
Generálni partneri
Hlavní partneri
Partneri